Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha megidézem a lélek állatom...

Ha megidézem a lélek állatom miért fáj mindenem, és miért változik a testem?

Figyelt kérdés
Nemrég megint próbáltam, aztán eszméletvesztésem volt, ilyenkor a lélekállatom irányítja az alakváltott testem. Viszont most roppantul fáj a gerincem, az egész nyakam plusz az egész koponyám, és most vettem észre a tükörbe, kiszélesedett a vállam plusz kicsit magasabban van, tehát megerősödött. Nyáron is volt ilyen de akkor az egész felsőtestembe lüktetett minden csont. Az orvos se tudta megmondani mi a baj, de azért felmentem az egy hetes lógásért megkérdezni :P Szóval, mással is volt már ilyen aki ezt gyakorolja?
2011. márc. 24. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az a lélek állat?
2011. márc. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

lélek állat = "nem akarok matek* dogát írni"

*: tetszőleges tantárgy behelyettesíthető

2011. márc. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mint a Mortal Kombat 2-be?
2011. márc. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
[link] Valójában az amerikai indián sámánok csinálták ezt keményen.
2011. márc. 25. 08:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

De ők sem alakultak át, hanem csak erőt merítettek a totemállat lelkének erejéből. Ja és ők kicsi koruk óta folyamatosan ezzel foglalkoztak, és hidd el, nem 12 évesen sikerült nekik olyan szintre jutniuk, hogy ilyen mélyről szerezhessenek energiát.

Körülbelül mint a shaolin szerzetesek. Azok sem úgy tudják, amit tudnak, hogy egyik nap elgondolják, másik nap meg szétütnek ököllel egy fát.

2011. márc. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha valóban átalakulnál, tudnád mi áll a fájdalom hátterérben.
2011. márc. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ismerek olyat is aki átalakul és nem csak az "erejét" kapja meg. Miért mondták volna a régi egyszerű indián emberek, hogy látták átalakulni a sámánt valami állattá?
2011. márc. 25. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!