Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Teljesen megőrült. Mit tegyek...

Teljesen megőrült. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm azt állítja, hogy látja a szellemeket... Méghozzá 4 éves kora óta... Először meglepődtem.. én persze magamban röhögtem rajta, először azt hittem viccelt, de végül már nem is volt olyan vicces..Komolyan azt hiszi, hogy látja őket és egy barátnője szintén látja... És hogy ezért lettek barátnők, de nem tudom mekkora hülyének néznek engem, mert ha valóban látnák, egészn máshogy hatna az életküre egy ilyen képesség, de nem. Teljesen nyugodtak. Olyanokat mondott, hogy imádja magát, azért mert ő ilyen különleges... Az állam leesett, amiért ilyeneket gondol. Én úgy vélem, hogy a világban egy ember nem azért különleges, mert valami erőt kapott, hanem mert valamiben kiemelkedően tehetséges...

Nem tudom mit tehetnék vele, szerintem komoly bajai vannak... Két kérdésem van. Szerintetek látja-e őket és mit tehetnék vele?


2011. márc. 29. 21:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

nem kell félni hogyha nincs viselkedészavara akkor nem kell aggódni de egy kivizsgálásra én elmennék. állítólag a skizofrénia és a toxoplazmózis között kapcsolatot találtak (ez egy macskától elkapható élősködő)

de persze biztos hogy csak kamul hiszen 2 en állítják hogy látják.

2011. márc. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mellesleg a barátnője szerintem kicsit buggyant, megjegyzem a vámpírokban is hisznek... és próbálja a lányt mindenbe belerángatni.. :((
2011. márc. 29. 21:54
 3/16 anonim ***** válasza:
hány évesek?
2011. márc. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
14
2011. márc. 29. 21:57
 5/16 anonim ***** válasza:
3 éves koromban én is láttam szellemeket. 10 évesen idegen lényeket. Most, 18 évesen már rég nem... Nincs abban semmi, hogy látja őket.
2011. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

De ez teljesen abszurd... mért van az a világon, hogy néhány ember különleges, a többi meg csak egy béna ember...

Eddig se volt sok önbizalmam, most még kevesebb van, mert olyan mintha egy senki lennék, akiben semmi jó nincs..

2011. márc. 29. 22:14
 7/16 anonim ***** válasza:
ha elkezdesz meditálni akkor tapasztalhatsz te is érdekes dolgokat és megtudhatsz mindent a világról ami BENNED van. nemkellenek neked ilyen szellemek meg ufók.
2011. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Hatodik érzék c filmet.
2011. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
tudod mi a baj? az hogy valaki azt állítja létezik, más meg azt hogy nem létezik szellem ...
2011. márc. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

22:14

Nem vagy TE bena, azok a lanyok pedig csak ugratnak Teged.

Tudod amikor megszulettunk, akkor kaptunk egy lehetoseget arra, hogy eljunk. TEhat van egy fizikai testunk, es van a lelkunk, tehat vannak belso erzekeink!

Minden emberben jelen van az Isteni szikra, s amikor ezt felismeri es fejleszteni fogja ezt a szikrat, akkor mar fejlettebb lesz. Elkezdeni hasznalni a tudatat, de ezzel a lehetoseggel nem minden ember el!

2011. márc. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!