Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi az a Deja vu?

Mi az a Deja vu?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Az az érzés, mikor azt érzed, azt, ami épp történik veled, már átélted valamikor, amit látsz épp, azt már láttad valamikor. Elég fura érzés, egyesek szerint okkult jellege van (előző életünkre emlékezünk így), de amúgy csak érzékszervi csalódás.
2011. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Francia szó, amit nem fordítunk. Jelentése: mintha már átéltem volna....

Misztikus egy jelenség. Rengetegen álltak már neki megfejteni, de amíg nem tudják bizonyítani, egyik magyarázatot sem vagyunk kötelesek elfogadni.


A pszichológusok szerint a déjá vu érzése közben olyan múltra emlékezünk, ami sosem létezett. Azaz az emlékezetünk hibája mindez.

2011. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2011. ápr. 17. 20:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Tehát, hogy teljesen világos legyen: a szexhez semmi köze.
2011. ápr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok: mi baj volt a válaszommal, orkok? Hogy nem nyaliztam az okkult ezobu.ziknak? Jaj már. Bebizonyított tény, hogy az agyba küldött ingerek érkezési hibája okozza a Déja vu-t. Olvassatok utána, aztán pontozgassátok le magatokat. Parasztok.
2011. ápr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Első: én nem úgy láttam, h bárki is beszólt volna neked.. O.o
2011. ápr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hiba a Mátrixban.
2011. ápr. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, beszólni gyengék, csak a lefelé mutató hüvelykujjat nyomogatják.
2011. ápr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 izsofmate ***** válasza:
vannak olyan emberek akik megálmodják a jövőt, nem teljes egészében, de mikor megtörténik úgy gondolják, hogy ezt már átélték. Ez is Deja vu! de sokszor van, hogy csak hasonló történt Veled és az agyad összekombinálja a két jelenséget
2011. ápr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!