Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mivel tegyem "szellemmentessé...

Mivel tegyem "szellemmentessé a szobámat?

Figyelt kérdés
Sziasztok, itt van egy szellem vagy nem tudom mi a szobám ablakánál, már tegnap is lesett engem onnan, de úgy gondoltam hogy másnapra már békén fog hagyni, vsizont megint itt van, és bambul -.- füstölőt és gyertyákat is használok, plus zmeditációs zenét is játszatok és piros tárgyakat is tettem a szobám sarkaiba, de még mindig les az ablakomból ez a valami. Nem tudtok mondani más "védelemt" javasolni? Előre is köszönöm a válaszaitokat :)
2011. ápr. 22. 23:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

tedd az agyad autisztikus módba.

semmi sem fog téged érdekelni :)

még a szellem sem

2011. ápr. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
hmm ilyesmiről még nem olvastam, részleteznéd mit értesz ez alatt? :)
2011. ápr. 22. 23:44
 3/28 anonim válasza:
Jézusom. Neked a pszichiátrián lenne a helyed.
2011. ápr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
én csak kérdeztem valamit :\
2011. ápr. 22. 23:48
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
úgy értem, hogy feküdj le hason, a fejedet fordítsd el fél oldalra és fedd le valamennyire a testedet takaróval. Csendes szobában 5 perc alatt megfeledkezel magadról.
2011. ápr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
hopp, és a legfontosabb, hogy hunyd le a szemed!
2011. ápr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
köszönöm..
2011. ápr. 22. 23:52
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Talán egy jó erös nyugtató vagy altató is segít segít ha aludni akarsz,addig mag hagyjad szegényt hagy bámuljon,azért van a szeme,aztán mikor nagyon unod,szépen lassan nyújts ki elöre a karodat,aztán csukd be az összes ujjadat a középsö kivételével,és kiálts nagyot:EZT NEKED! Hátha megilyed és elillan a szellempajti!!!:-)
2011. ápr. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
61%

Pucold meg az ablakot tisztára.

Akkor nem lesznek rajta mocsokfoltok, amibe arcokat képzelhetsz.

2011. ápr. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
68%
Próbálj vele kapcsolatba lépni! Ha nem sikerül, kizárhatod a tudatodból, az első erre gondolt.
2011. ápr. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!