Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mivel tegyem "szellemmentessé...

Mivel tegyem "szellemmentessé a szobámat?

Figyelt kérdés
Sziasztok, itt van egy szellem vagy nem tudom mi a szobám ablakánál, már tegnap is lesett engem onnan, de úgy gondoltam hogy másnapra már békén fog hagyni, vsizont megint itt van, és bambul -.- füstölőt és gyertyákat is használok, plus zmeditációs zenét is játszatok és piros tárgyakat is tettem a szobám sarkaiba, de még mindig les az ablakomból ez a valami. Nem tudtok mondani más "védelemt" javasolni? Előre is köszönöm a válaszaitokat :)
2011. ápr. 22. 23:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
13:53-as vagyok. Ha gondolod, írj privát üzenetet, és folytathatjuk az eszmecserét. :)
2011. ápr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Csak a fejedben létezik... de ahogy nézem hatalmas problémák vannak ott ha szellemekben hiszel.
2011. ápr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Előző kommentelőnek:

Amiért megrögzötten vallja, hogy ilyenek nincsenek, az még nem biztosíték arra hogy ténylegesen nicnsenek ilyen lények. Már pedig vannak. No meg nem csak önnél, hanem másoknál is észrevettem, hogy ha ilyesmiket tapasztal az ember, akkor miért kell elküldeni egyből a diliházba????? Komolyan ennél nagyobb pofátlanság nem is létezik. És miért alkot rólam egyfajta "lelkileg beteg" képet? Nem is ismer, ráadásul csak egy kérdést tettem fel, mert remélem hogy fogok valamilyen fajta segítséget kapni arra, hogy ezt az igenis létező dolgot, valamilyen úton módon elzavarjam innen...

2011. ápr. 23. 22:49
 24/28 anonim ***** válasza:

én már régen leküldtem volna a pokolba, akkor is ha nem oda való. De ha nem akarsz ilyen gonosz dolgot tenni, akkor csak kérdezd meg mit akar.

De ha nem zavarod el, akkor én a helyedben estére körbevenném az ágyamat sóval, mert nem szeretném ha valaki kölcsönvenné a testemet pár órára.

2011. ápr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele az este, többször kértem határozott módon hogy nem tudok rajta segíteni akár mit is akar és hgoy hagyjon békén, aztán elment, békén hagy már, remélem többször nem fog visszatérni. Köszönöm azoknak, akik segítettek nekem, viszont akik meg hülyének néztek, azokon meg csak röhögni tudok x,d Köszönöm mégegyszer akik segítettek <333
2011. ápr. 24. 12:51
 26/28 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Le hülyézlek igen mert 666 féle szertartást meg mit tudjam én próbáltam ki és még egy árva szellőcske se volt nem hogy szellemeket lássak.
2011. ápr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Attól, hogy ezerféle fajta képpen próbálod meglesni őket, az még nem biztosíték arra hogy látni is fogsz egyet... Ha valaki lát mégis egyet, akkor egyből lekell hülyézni a másikat? gratulálok...
2011. ápr. 24. 23:55
 28/28 anonim ***** válasza:
serintem nem vagy hülye mert én is láttam hasonlo dolgokat még a szüleim is látták ugyhogy ne figyelj azokra akik ilyen retardáltak..:)
2011. máj. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!