Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nincs olyan érzésetek hogy...

Nincs olyan érzésetek hogy akik beszólnak, vagy átvertek, vagy kihasználtak titeket azokat legszívesebben lelőnétek?

Figyelt kérdés
Néha eszembe jut milyen lenne lelőni azokat akik szemetek velem szemben,de úgysem tenném meg ez csak egy érzés,vagy lelőni azt aki kihasznált és jobb élete van mint nekem.Legalább egyel kevesebb lenne,de sajnos nem lehet ilyet csinálni.
2011. ápr. 26. 19:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

én annak a férfinak tenném tönkre az életét,aki összetörte a szívemet. elrabolnám a feleségét meg a gyerekét és emigrálnám őket valami jó messzi országba,ahol haza se tudnának jönni! :S

természetesen nem ölnék meg senkit,de ha lenne hatalmam,elvenném tőle őket. Ez tuti.Akkor megtudná mi a fájdalom. Persze úgy csinálnám,hogy ne jöjjön rá,hogy én voltam.

akkor talán visszajönne hozzám .:(

2011. máj. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én szépen lassan egyenként verném halálra azokat akik szivattak
2011. máj. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én csak sorba állítanám őket,és géppisztollyal lelőném,még a tévébe is láthatnák:))
2011. máj. 2. 08:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!