Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a célja az életeteknek?

Mi a célja az életeteknek?

Figyelt kérdés
mindenkinek a saját véleményére tapasztalatára lennék kiváncsi, hogy ki miért él........mert én sajnos elvesztettem teljesen a fonalat és semmi életcélom nincs
2011. máj. 5. 13:01
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

13:16

ezt hogy érted?

komolyan érdekel--hidd el,én sem.Ezért is keresem.Furcsának fog tűnni,de gyermekkorom óta kaptam valamit,ami nem e világi.És azóta van ez bennem(ez az egész érzés).Olyan mintha valaki mondani / üzenni akarna,és főleg irányít.De minél tovább keresem,annál jobban kezd az egész tisztulni.

2011. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Sok évig sajnos mindenkinek (szülők, tanárok, barátnők, stb.) meg akartam felelni. Volt egy ál életcélom, és sokat kűzdöttem érte. Rengeteg dologba nem fogtam bele, mert mindig attól féltem, hogy mások mit gondolnak majd. Aztán pár éve elegem lett. Miért ne teherautózhatnék 1-2 évet lány létemre, amig nem találok jobb munkát? Miért ne tanulhatnék meg felnőtt fejjel lovagolni? Miért ne kezdhetnék bele egy új egyetembe pl. levelezőn? Miért ne költhetnék több pénzt csinos ruhákra, ékszerekre, sminkre? (persze ha épp megengedhetem magamnak) Miért ne járhatnék szoliba, aerobic-ra, stb? Mert ez meg az ezt meg azt gondolja? Na és? Az én életem! Miért baj, hogy szeretek csinos lenni? Azért mert a "barátnőm" nem az és féltékeny rám? Neki élek? Nem. Egyszerűen gondold azt, hogy kaptál egy szerepet az élettől (nő vagy, férfi vagy, gazdag vagy, szegény vagy, stb.) és élj úgy, hogy a lehető legjobb legyen Neked, de ne úgy, hogy közben másoknak ártasz, csak normálisan. Sok sikert!
2011. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

13:09 vagyok, itt a tanácsom:

"Keress magad mellé jeleket, ne félj betalál majd mindegyik. Amelyik meg nem, attól meg a szabály erősödik."

2011. máj. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

13:15 nagyon köszönöm a válaszodat

teljesen igazad van

gátlásos vagyok nagyon de remélem minél hamarabb sikerül leküzdeni őket!

2011. máj. 5. 13:55
 15/32 A kérdező kommentje:
13:51 akart lenni :p
2011. máj. 5. 13:56
 16/32 anonim ***** válasza:

Nem sok minden,főleg hogy sokan elveszik a kedvem mindentől.pl.:jogsi szerzésben(már csak forgalmi szükséges)egyfolytában azt hajtogatták hogy úgysem fog sikerülni,és hogy biztos szarul vezetek,mára már nincs kedvem hozzá,főleg így ha hajtogatják.Vagy ha ruhát veszek minek az hogy nézek ki benne,vagy minek sminkelem magam?otthonra(mindíg ezt kérdik)

stb stb

2011. máj. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy megértsem az embereket, és a világot. Hogy ki mit miért tesz, és mi miért van úgy ahogy. Én a tudománynak szentelem az életemet, és hidd el, annál nagyobb sikerérzés nincs, mint amikor úgy érzed, hogy átlátod, megérted a világot. És elképedsz, hogy milyen hatalmas és tökéletes és gyönyörű. Örülök, hogy ennek a világnak a része lehetek.

Neked is megvan a helyed benne. Fogadd el, hogy ember vagy, és mint ilyen töltsd be az emberi szerepedet, ne legyél a társadalom néma szürke robotja.

2011. máj. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Majd szólok ha tom mi az élet értelme, de ezt sztem senki nem tudja, hiába kérdezed.
2011. máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Nekem az az életcélom, hogy abba tudjam hagyni azt a borzalmas szokásomat, hogy mindig másoknak akarok megfelelni.

És ez nagyon gyakran ahhoz vezet, hogy mások uralkodnak rajtam, és ők akarják megmondani, hogy nekem mi a jó.

Az összes eddigi barátom ilyen volt. Erőszakos.

Tudom, hogy ezt otthonról hoztam, mert a szüleimnek sem voltam soha elég jó. Kritizáltak mindenért.

Így tovább vittem ezt felnőtt koromba.

Mások kis pincsikutyája voltam, nem szégyen, ez az igazság.

De változtatni akarok rajta!


Úgyhogy nekem az a célom, hogy önmagam lehessek, és megtaláljam azokat az embereket, akik úgy szeretnek, ahogy vagyok.

2011. máj. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

az emberi élet célja az, hogy felismertesse az egyénekkel külön-külön, hogy mi is az igazi Élet valójában. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. máj. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!