Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet h az osztály társam a Yeti?

Lehet h az osztály társam a Yeti?

Figyelt kérdés
Van egy osztály társam aki tiszta szőr de frankón tehát kb a szeme láccik csak ki.Beszélni nem nagyon hallotuk még valami papírja van h nem tud jól beszélni de szerintem tuti nem ember....
2011. máj. 5. 15:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ezt én nem így látom. A gyerekeket is meglehet nevelni úgy, hogy elfogadják a másikat. Régen rossz, ha minden gyerek így gondolkodna. Normális ez a gyerek is csak más, mert több szőr nőt rajta a kelleténél, ennyi, nem több, nem kevesebb!!!
2011. máj. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Tuncyy


Éppen attól nem normális, mert több szőr nőtt rajta!

2011. máj. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Petinek hívják? akkor ő Peti a Yeti!
2011. máj. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ő nappal farkasember, éjjel meg ember. Hívd át aludni aztán meglátod. Mint a mesékben, csak fordítva.
2011. máj. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Methem válasza:

"Tuti nem ember...." Ezen összeh*gyoztam magam a röhögéstől.

Attól,hogy olyan betegsége van,esetleg beszédhibás attól még lehet(Sőt elég valószínű),hogy ember.

Hirtelen az a szerencsétlen indiai,vagy nem indiai csávó aki elkezdett átmenni fába.Nahát szóval ez is hasonló csak szőrrel.Ha esetleg este látod,enni egy ember belsőségeit akkor télleg nem ember.(Persze ezt nem kell komolyan venni.)

2011. nov. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!