Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ilyenkor? :Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyenkor? :Van egy csaj az osztály társam.

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam (Fiú vagyok ő lány) és

nagyon bejön probáltam beszélni vele

kapcsolatot teremteni de rájöttem h ezt

barátkozásnak érti jó barátok vagyunk és

már mondták nekem h bejövök neki de

ezekben nem nagyon bizok és nem akarom

elszurni a barátságunkat sőt tudtommal az

egyik legjobb haveromnak is bejön ő vele

már 6 éve jó haverok vagyunk és ha

megprobálkozok megint akkor nagyon

rosszul is elsülhet a dolog. Sztetek mit

tegyek?


2011. aug. 15. 01:04
 1/9 anonim ***** válasza:
vazeg nekem több csaj osztálytársam van
2011. aug. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

barátszex, és jól sülsz el!

migiri

2011. aug. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
de azér a csajra is rámehetsz..
2011. aug. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, jól sülhet el.
2011. aug. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Amugy több a csaj oszt társam mint a fiúés az alatt h "am a csajra is rámehetsz" gondolom arra érted h bisz*x v b*zi vok de nem hetero vok és normális válaszokat kérek.
2011. aug. 15. 01:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg figyelni arra, hogy hogyan viselkedik a csaj mikor veled van, beszélgettek, vagy akármit csináltok együtt. Biztos észreveszed azokat a jeleket amiből kiderül, hogy tetszel-e neki, vagy nem. Ha pedig nagyon nem tudod eldönteni akkor derítsd ki valahogy.. Ha rákérdezel, hogy tetszik-e neki valaki, akkor biztos levágja, hogy bejön neked.
2011. aug. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kösz :D
2011. aug. 15. 01:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Célozgass neki, próbálj meg szemezni vele! A legtöbb esetben beválhat az, ha megkérdezed, hogy tetszik-e neki valaki. Az én esetemben például nem, mert a mi kapcsolatunk olyan jó, hogy alapból természetesnek veszi, hogy kifaggat. :D Bókolj, mosolyogj! Esetleg elhívhatod magadhoz tanulni, vagy bárhová ahol ketten lehettek. Egyszerűbb dolgod van, mivel barátok is vagytok. Te vagy a fiú, így valószínűleg ha tetszel neki, tőled várja a kezdeményezést. Sok sikert! Egyébként az a haverod tetszik neki?
2011. aug. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kérdeztem már tőle de aztmondta h a stilusa nem jön be neki mert idézem "tulságosan elhülyül mindent"amugy tényleg nagyon komolytalan tud lenni néha.
2011. aug. 15. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!