Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy belém szeressen az osztály társam?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályomba elég kis csinos és el szeretném érni hogy belém szeressen.Mit tudok csinálni így sulin belül esetleg hogy bejöjjek neki meg minden.?Esetleg vmi kis játékos szöveg vagy vmi?
2011. márc. 16. 20:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Főzz bájitalt.
2011. márc. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Azaz. Jóféle panácea mindent megold.:D
2011. márc. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg de szerintem a legtöbb csajnak nem jön be a "játékos szöveg". Lassan közeledj hozzá minden nap jegyezd meg neki mit tudom én hogy de jó ez a felsöd. Aztán huzamosabb idöre ülj le mellé beszélgetni nem kell komoly dolgokról pl. milyen filmet szeret. Ha észreveszed hogy közvetlen akkor sinen vagy utána már ki fog alakulni. Sok sikert!!!:)
2011. márc. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Írd meg a leckéjét!
2011. márc. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
NEEEE.leckét nem akarok.Am az ez elötti válaszolónak van külömség a között hogy ha mondjuk msn-en kérdezek tölle ilyeneket hogy mi a kedvenc zenéd vagy ilyesmi,vagy élőben???,
2011. márc. 16. 21:11
 6/20 anonim ***** válasza:
Persze élöben msn- en nem kihívás és sokkal emberibb élöben. Csak csevegj! és szerintem ö is jobban értékeli!!!:)
2011. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
és ha mondjuk nem kérdez vissza mondjuk:-és neked???(nem közvelten)akkor semmi esély??,
2011. márc. 16. 21:25
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem ez nem jelenti pont azt lehet hogy feszélyezve érzi magát a társaságodban ez azt is jelentheti hogy talán te is tetszel neki. Ha nem válaszolna ismét csak kérdez másról persze ne rohand le a kérdéseiddel mert az sem jó!!!
2011. márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Egyébként hány éves vagy?
2011. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
16 most leszek 17.
2011. márc. 16. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!