Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért követett az a gyerek?

Miért követett az a gyerek?

Figyelt kérdés

(Bocs, hogy ebbe a témába írom, nem tudom, hova kéne.)


Szóval az történt, hogy jöttem haza a suliból és mikor KB. fél útnál jártam, a másik oldalban feltűnik a "semmiből" egy gyerek. Nem foglalkoztam vele. Mentem tovább, már idegesített, hogy az a gyerek (egyébként fiú volt) mindig rám nézett. Megálltam egy bokor mögött. Kikukucskáltam egy kis résen és látom: A gyerek megállt, és a bokrot nézte, ahol én álltam. Már eléggé féltem. Mentem tovább, mintha mi se történt volna, de már begyorsítottam. És akkor ijedtem meg a legjobban, mert ő is begyorsított. Hazafutottam, szerencsére azt nem tudja, hol lakok, azt már nem láttam. Otthon is nagyon féltem, csak az utcaajtót bámultam!

Tudom, hogy csak egy kisgyerek volt, de akkor is megijedtem, hát minek követ...


Szerintetek mi volt ez? Miért követett?


2011. máj. 7. 10:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
vagy tetszettél neki, vagy dilló volt XD, vagy ki akart rabolni
2011. máj. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Valami érdekeset látott rajtad, vagy ismerős voltál neki. De az is lehet hogy elveszett, csak félt segítséget kérni. Én már jártam így, postás voltam, és észrevettem, hogy nagyon figyel egy megszeppent kislány.

Odamentem hozzá, és elmesélte hogy nemrég költözött a környékre, és eltévedt hazafelé a boltból. Egy gyors telefon, jöttek a szülei, és úgy sírt szegénykém a megkönnyebbüléstől :)

2011. máj. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Egy kisgyerektől megijedni?Ha megálltál volna, hogy bevárd őt, akkor lehet, hogy ő jobban megijedt volna.Vagy ha megkérdezted volna, hogy miért követ.

Egyébként nekem kiskoromban volt egy ideig olyan hülye szokásom, hogy kinéztem magamnak egy idegent az utcán és árnyékként követtem,heccből.Általában sosem vették észre, vagy nem törődtek vele :/ Lehet, hogy ez a gyerek is ezt játszotta.

2011. máj. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Cigó volt?
2011. máj. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak kommandósat játszott, én is aazt csináltam. Lényegében ez volt a küldetés, hogy kövessek egy embert.


És miért raktad az ezóba ? Talán egy zombira gyanakodtál ? :D

2011. máj. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem volt azzz.

És nem tudom miért ide raktam, hát hova tegyem?

2011. máj. 7. 16:32
 7/14 anonim ***** válasza:

Tudatalatti asztrális eset volt.


404

2011. máj. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
milyen színű volt a szeme?
2011. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Barna. Miért?
2011. máj. 8. 12:11
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen élményem! Pont ugyanígy! Én takarásból le is fotóztam a gyereket, ahogy megállt a bokor előtt! Ne ő volt?

[link]

2011. máj. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!