Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy gyerek ellop valamit a...

Ha egy gyerek ellop valamit a boltbol, rajtakapják, és rendőrhívnak rá. Akkor a rendőröknek van joguk hogy beégessék a gyereket? Szerintem nem. Jó, hibát követett el, de akkoris. De kérek azért választ!

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
2010. okt. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Igen, sajnos van :S
2010. okt. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem nincs joguk. Meg kell dicsérjék!

Mégis mi a francot csináljanak? A rend­őri intézkedés égő, ez van...

2010. okt. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyereeket mégis mivel égeti? Azzal,hogy beviszi,vagy mi?Aki lopott az megérdemli a büntit,és akik lopnak azok nem égésként kezelik hanem dicsőségként (a többség).
2010. okt. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem az..de legalább ne szóljanak hozzá vagy fasztudja..jo basszák le, de neégessék be, mert ezmár szánalmas
2010. okt. 2. 19:35
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Hibát követett el? Szerintem el kéne zárni pár napra, nem tudom, hogy 14 vagy 18 év felett, de gondolom hallottad, hogy mostmár akár le is csukják az embert néhány napra, akár pár száz forintos lopásért. Örüljön a gyerek, hogy csak beégették... meg gondolja át az életét, hogy mi lesz vele ha már gyerekkorában is egy mocskos tolvaj
2010. okt. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nem. általában azt mondják neki enyje-benyje, nehogy tisztában legyen vele hogy mit csinált, és bűnöző legyen belőle. akkor nem maradnak munka nélkül.
2010. okt. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

De tényleg kérdező, szerinted mit kéne vele csinálni? Megsimizni a buksiját, és mondani neki, hogy anyukád szomorú lesz, ha megtudja? Szerintem a szegény tolvaj fetrengene a földön a röhögéstől...


De mondjál valami alternatívát. Mi az, ami visszatartja a lopásból? (és a legtöbben nem egy zsemlét lopnak, mert éhesek...) Mondj nekem egyetlen egy dolgot ami nem égő, mégis visszatart egy mai gyereket a lopástól.

2010. okt. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha a füves dealer haverját az intézkedő kommandósok a szeme láttára lövik agyon.
2010. okt. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
De mi az hogy beégetni? Elfogni muszáj és az szerintem épp elég beégés!
2010. okt. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!