Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért követett az a gyerek?

Miért követett az a gyerek?

Figyelt kérdés

(Bocs, hogy ebbe a témába írom, nem tudom, hova kéne.)


Szóval az történt, hogy jöttem haza a suliból és mikor KB. fél útnál jártam, a másik oldalban feltűnik a "semmiből" egy gyerek. Nem foglalkoztam vele. Mentem tovább, már idegesített, hogy az a gyerek (egyébként fiú volt) mindig rám nézett. Megálltam egy bokor mögött. Kikukucskáltam egy kis résen és látom: A gyerek megállt, és a bokrot nézte, ahol én álltam. Már eléggé féltem. Mentem tovább, mintha mi se történt volna, de már begyorsítottam. És akkor ijedtem meg a legjobban, mert ő is begyorsított. Hazafutottam, szerencsére azt nem tudja, hol lakok, azt már nem láttam. Otthon is nagyon féltem, csak az utcaajtót bámultam!

Tudom, hogy csak egy kisgyerek volt, de akkor is megijedtem, hát minek követ...


Szerintetek mi volt ez? Miért követett?


2011. máj. 7. 10:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

[link]


olvasd el, ezért

2011. máj. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Várj, azt a képet nem viccnek szántad!? :O
2011. máj. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nagyin vicces....
2011. máj. 10. 15:49
 14/14 A kérdező kommentje:
Mármint a 13:56-os!
2011. máj. 10. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!