Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kislányom (3 éves) vagy egy...

Kislányom (3 éves) vagy egy hete ahogyan kint sétáltunk semmiből semmi ezt kérdezte: apuci, ez lesz az utolsó karácsony, igaz? Megkérdeztem tőle, ki mondta neki ezt, azt mondta senki, csak ugy "jött" és tudja. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 12:56
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
100%

Az én lassan 3 éves kislányom meg azt mondta, hogy a macska dobálta tele a locsolót kövekkel.

nem kell őket komolyan venni.

2011. jún. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%
2012. december 21. lesz az utolsó nap. Keress rá az interneten. Utána megváltozik minden...
2011. jún. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
65%

13:44

és ha fent van az interneten akkor már igaz is, mi?

2011. jún. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy ezotéria miatt. Betegség miatt is lehet, csak öntudatlanul kicsúszott a száján. A gyerekek mondanak ilyeneket, és nem egy esetben van, hogy akkor már betegek.


Jó, bocs, nem akarlak halálra rémíteni, de nem feltétlenül a világvége az oka.

2011. jún. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
58%

13:44


ó, hányszor hallottuk már hogy ekkor meg akkor vége lesz a világnak!

Na és ha fent van a neten? Attól mi változik? Én meg felrakom hogy kedden piros hó fog esni Mátészalkán, de attól még nem lesz igaz.

2011. jún. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
3 évesen azt se tudtam mi az a karácsony -.-" mennyi volt előtte? 2? ... egy évesen két évesen megmaradt? nemááá...
2011. jún. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
53%

De lehet a gyerekednek lessz az utolsó, vagy a családnak.

Nem kell világvégére gondolni.

2011. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
én 2 évesen is beszéltem már vazzeg....-.-
2011. jún. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
12%

Kedves Kérdező!

Hála Istennek, hogy ennyire istenhívő a kislányod.

a kislányodnak kinyilatkoztatott Isten valamit, amit ő a saját nyelvén a saját szintjén tudott csak neked elmondani.

Valóban az idei karácsony lesz az utolsó, de nem azért, mert vége lesz a világnak, és mindenki meghal.

Azért ez lesz az utolsó karácsony, mert az emberek többé nem fogják ünnepelni a karácsonyt.

2012. december 21-én egyik pillanatról a másikra el fog terjedni a világon a baháí vallás, és a Kitáb-Í-Aqdas szent törvényeit fogják mindenhol bevezetni, így nem fogjuk többet ünnepelni a karácsonyt, és az újév sem december 31-én lesz ezentúl, hanem márciús 21-én, és 19 napos naptárt fognak bevezetni.

Hála Istennek, hogy ebben a korban élhetünk. Hála Istennek, hogy 2012. december 21-én már bőven harminc éves leszek, és harmincévesen élhetem át a nagy változásokat, és nemcsak történelemkönyvekből fogok olvasni róla, hanem azon kiváltságos embermilliárdok között lehetek, akik saját maguk tapasztalhatják meg a nagy váltást. Hála Istennek, hogy még 2012. december 21. előtt lettem baháí.

Üdv: Annazara

2011. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Hallott valahol valamit és elismételte.
2011. jún. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!