Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kislányom (3 éves) vagy egy...

Kislányom (3 éves) vagy egy hete ahogyan kint sétáltunk semmiből semmi ezt kérdezte: apuci, ez lesz az utolsó karácsony, igaz? Megkérdeztem tőle, ki mondta neki ezt, azt mondta senki, csak ugy "jött" és tudja. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 12:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom miért kell lehurrogni a 2012.12.21-es dátumot, ez egy ezos kérdés, ezos válaszokkal. Ha valakinek valami baja van, menjen máshová. A kérdező is ide írta ki, nem véletlenül a kérdését.

Van aki érzi a változásokat, van aki nem. Van aki másként gondolkozik, vélekedik ezekről, van aki nem. Lehet hogy én vagyok érzékenyebb, de miért kell azokat lehúzni, akiknek más a véleményük bizonyos dolgokról?

2011. jún. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Előző: zabszem?
2011. jún. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 BlackSword ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:44!!!


Tudod ez a világvége... A 2012.12.21. hírdetése, és a forumok telekiabálása már nem hit hérdése, hanem báncselekmény... Mintha a pánikkeltéssel is foglalkozna a BTK... De ha nem, akkor is közbiztonság elleni vétség... Nem pedig hit...


A vérezókon kívül pedig minden értelmes ember tudja, hogy a világon egyetlen állandó van a pín kívül, az pedig a változás...

2011. jún. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
És ki írta, hogy az az időpont a világvége??? Nem a világvégét írják...
2011. jún. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ő egy maya pap reinkarnációja xD

Amúgy figyelj, én három évesen olyanoakt kérdezgettem, hogy mikiegér miért hord kesztyűt?


Most komolyan :D Amúgy szerintem hallotta az oviban, vagy a játszótéren vagy valahol és ismétel, mint minden hároméves :)

2011. jún. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
13%
Vagy indigo vagy kapcsolatban all a Vogonokkal
2011. jún. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, mi lett a karacsonyaitokal? Elvaltatok, meghalt valaki, vagy csak a haromeves hallotta a szomszedtol, hogy az lesz az utolso karacsony Magyarorszagon mert utana ok kulfoldre koltoznek?

Mi tortent azota?

2017. jún. 8. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!