Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Léteznek vámpírok? (A kérdés...

Léteznek vámpírok? (A kérdés túl rövid, a magyarázat túl hosszú! )

Figyelt kérdés

Ha igen akkor hol? Mi a történetük?

Előre is köszi!


2011. jún. 4. 16:04
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Figyeljetek.. ha léteznek, akkor annyira természetfelettiek, olyan erejük van, hogy semmiség nekik eltitkolni az emberek elől a létezésüket :D Vagyis mi csak akkor tudunk majd a létezésükről, amikor majd a két cuki kis szemfogukat mélyesztik az aortánkba ;D
2011. jún. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
olvass utána Lilithnek ill. a fekete szeműeknek
2011. jún. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Ha elmagyaráznád, lehet hogy könnyebben tudnánk segíteni.
2011. jún. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Mit kéne elmagyarázni?
2011. jún. 6. 21:07
 25/28 anonim ***** válasza:

Mondjuk hogy miért érdekel...

Azt írtad: A kérdés túl rövid, a magyarázat túl hosszú. Azért mégis megpróbálhatnád elmagyarázni, még ha hosszú is, lehet hogy könnyebben tudnék segíteni.

2011. jún. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

Léteznek! Tudtommal Afrikában élnek és éjszaka a tehenek lábából szívják ki a vért, de van, amikor a szabad ég alatt alvó emberre is lecsapnak, de az semmit nem érez, csak egy kis csípést.

Remélem mindenki kitalálta, hogy a vérszopó denevérre gondoltam!...

2011. jún. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én már 3x voltam a kastélyban ,de semmi extra. Amúgy ha léteznek akkor mi emberi aggyal fel sem foghatjuk mik lehetnek valójában.
2015. jan. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Egyszer Bulgáriában láttam egy fura élő szobrot. És fura ilyesztő szemei voltak, de lehet, hogy kontaktlencse volt... Na mindegy
2016. júl. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!