Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történhetett, álmomból...

Mi történhetett, álmomból felriadva nem tudtam megmozdulni?

Figyelt kérdés
Felriadtam álmomból, rémálmomból. Nem tudtam megmozdulni.Csak a szemem tudtam mozgatni.Olyan volt mintha állna valaki az ágy mellet. Kiabálni akartam...de semmi. Egyszerűen mozdulni sem bírtam.Soha életemben nem féltem még ennyire. 1-2 perc lehetett az egész (talán annyi sem, csak a félelemben annyinak tűnt),aztán újra tudtam mozogni Felkapcsoltam a villanyt, sehol senki....
2011. jún. 5. 00:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Alvásparalízis. Nekem is volt már ugyanez.
2011. jún. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Ez alvásparalízis.
2011. jún. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Az előttem válaszolóknak igazat adva, ez tényleg alvásparalízisre utaló jelek, melynek az egyik leggyakoribb tünete, az idegen jelenlét, és a merev test.
2011. jún. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már, kétszer az elmúlt 5 évben. Az elsőnél elalvás közben éreztem úgy, mintha valami vagy valaki rám ugrana, a másodiknál meg arra ébredtem, mintha egy női alak rajtam feküdne (álmomban megragadott és erőszakkal lesmárolt), és még a haját is éreztem, ahogyan a nyakamat éri. Félelmetes volt, de már tudom hová tenni.
2011. jún. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Velem sokszor volt már ilyen és ehhez hasonló is.főleg a szülein halála óta(több mint 6 éve haltak meg)!Az előttem válaszolóknak igazuk van.
2011. jún. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is volt ilyen fiatalabb koromban, ordítani akartam de nem jött ki hang a számon. Az biztos, hogy nagyon rossz érzés!
2011. jún. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát elég dúrva volt, de örülök neki h van tudományos magyarázata.
2011. jún. 5. 10:02
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, ez alvásparalízis. szerencsére nekem még nem volt ilyen, de elég sokat olvastam már róla :)
2011. jún. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez bizony az,amit az előttem válaszolók is mondtak. Alvásparalízis. Nekem összesen 2szer volt ilyen. Egy alakot éreztem az ágyam mellett sétálni. Sikítani akartam,de nem jött ki hang a torkomon. Amíg nem tudja az ember,hogy mi is ez,addig nagyon ijesztő. Én már utánaolvastam, tájékozódtam, tudom mi ez,de ez akkor is nagyon kemény.
2011. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen nekem is volt már ilyen /én nagyon félek a kígyóktól/ és amikor felébredtem , meg előtte is azt éreztem hogy egy kígyó mászik rajtam, nagyon durva volt :') Szerencsére csak egyszer fordult elő...
2011. jún. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!