Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez hogyan történhetett?

Ez hogyan történhetett?

Figyelt kérdés

nem hiszek az ilyen ezotérikus dolgokban annyira, gondolom ezt a dolgot is valahogy az agyam észlelte, de nem tudom, hogy hogyan.


valamelyik éjszaka kijöttem a szobámból. keskeny folyosó van a fürdőszobáig. el is mentem odáig, teljesen sötétben, szóval semmi nem láttam. aztán megálltam ott, és valamiért az az érzésem volt,hogy ne kapcsoljam fel a villanyt. úgyhogy visszafordultam, és elbotorkáltam a konyháig és ott kapcsoltam fel. akkor megint elmentem a fürdőszobához és akkor már láttam hogy a villanykapcsolón egy nagyon nagy pók volt. Nagyon félek tőlük, és ha ugye felkapcsoltam volna, akkor hozzáértem volna. hú még kis is ráz a hideg.:) szóval erre van valami magyarázat, hogy hogyan éreztem meg ezt?


2011. jún. 9. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok a kérdésedre válaszolni....csak elolvastam,és mivel én is irtózom a pókoktól,rajtam is futkos a hideg!!:D
2011. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Szimpla megérzés. (: Ebben nincs semmi természetfölötti,egyszerűen csak megérezted és kész. Szerintem ez betudható annak,hogy mivel csak az agyunk 10%-át használjuk,néha kicsit ,,bekapcsol" a többi rész is... (: Ennyi,ne gondold,hogy szuper képességeid vannak,olyan vagy mint bárki más.
2011. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
pont hogy úgy fogalmaztam meg a kérdést, hogy én nem hiszek az ilyenekben, és nem is olyan választ vártam. hanem valami tudományosat.:) hát sokkal okosabb nem lettem de azért köszi :D
2011. jún. 9. 18:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezzel az agyunk 10%át használjuk dologgal álljunk már le!!!!

[link]

De ha belegondolsz, a legtöbb energiát az agyad eszi fel. Miért érne meg fenntartani egy zabálógépet (ami miatt korán kell szülni és ezért fejletlenül így kiszolgáltatva születünk a világra, mert már nem férne ki a fejünk a csípő miatt), ha csak 10%-át használjuk? Egyébként a 2/3-át használjuk a látásra, a miheztartás végett.

A kérdésre válaszolva szerintem véletlen. Van ilyen :)

2011. jún. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!