Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet már érezni...

Szerintetek lehet már érezni a 2012-ben várható változások előszelét?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen hallok arról, hogy 2012-ben óriási változások várhatók, és jómagamis tapasztalom, hogy valami kezd körülöttem, és bennem is megváltozni. Azt tapasztalom, hogy két véglet van: vagy nagyon boldog emberekkel találkozom, vagy olyanokkal, akikúgy viselkednek, mint aki nem normális, pl. eddig példamutató erkölcsű nők egyik pillanatról a másikra otthagyják a férjüket, vagy ismerősöm, aki eddig nagyon szerette a kutyákat, a múlt héten kihajította valahol az összes kutyáját.

Istenhívők egyik napról a másikra ateistává válnak, vagy fordítva. Szóval nagyon hamar a feje tetejére állt minden, és ez már félelmetes.

Velem sincs minden rendben: először az istenhitem ingott meg alapjaiban, de úgy, hogy azt hittem, hogy elveszítem Istent, ami ha bekövetkezik, akkor én megőrülök. Ez a rettenetes tragédia niylván annak a következménye, hogy hozzám nagyon közel álló emberek családjai bomlottak fel az utóbbi hónapokban, nagyon közelálló családtagom, akiről azt hittem, hogy kiváló erkölcsű hölgy, otthagyta a férjét, és nagyonszemét volt vele. Magukat kereszténynek mondó barátaim egyik pillanatról a másikra úgy kezdtek el viselkedni, mint akiket megszállt a Sátán, Isten törvényeit, és a tízparancsolatot semibeveszik, és ha az ember szól nekik, lepereg róluk, pedig tavaly még nem voltak ilyenek.

Nagyon szeretek indiai emberekkel barátkozni, pedig ez tavaly még nem volt rám jellemző.

Vallást váltottam, és nem veszítettem el Istent, de továbbra sem találom a helyem.

Volt iskolai tanáraimat kerestem fel kétségbeesésemben, és e kiváló nevelők azt mondták, hogy hallgassak a szívemre, és engedjem el a félelmeimet.

Próbáltam ezt tenni, és a meglévő barátaimnak, akik még normálisak maradtak, küldtem egy kör-emailt, és megkértem őket, hogy segítsenek nekem megismerkedni olyan fiatalemberekkel, akiket érdekelnekaz emberiség problémái, és ezenproblémák megoldásábanv aló közreműködést valóban istenszolgálatnak tekintik, és akik maguk is nagyon mélyen istenhívők. Azt mondták a barátaim, hogy ebben nem tudnak segíteni. Szóval, nagyon félek 2012-től.

Nem a világvége miatt, mert abban nem hiszek, hanem attól félek, hogy alkalmazkodni kell majd a rendkívüli változásokhoz, és ez nekem nem fog menni, és meg fogok ettől őrülni.

Félő, hogy 2012-ben nem világvége lesz, hanem azok az emberek fognak megőrülni, akik a változásokhoz nem tudnak alkalmazkodni.

Én nem akarok megőrülni 2012-ben!! Esetleg tippek: mit csináljak, hogy ne őrüljek meg?

Üdv: egy csaj


2011. jún. 9. 21:35
1 2 3
 1/23 valakiakitnemismersz ***** válasza:
50%
Ne olvasd, ne higgy az ezotéria témakörnek.Ez nem 2012 előszele pusztán véletlen. 14/f
2011. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Bocs, de az szerintem butaság, amit írsz.
2011. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
idén nincsenek szúnyogok ti nem vettétek észre?
2011. jún. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi bajod van. Én halál nyugodt vagyok. Nem bukok semmiből. Talán menj el, bulizni, szórakozni, sütögetni.

Egyébként én mindig is Istenhívő ember voltam, jelenleg is hiszek Istenben, Jézus Krisztusban, de mégis mindig vonzott az ezoteria. Gondolok itt a testelhagyásra, auralátásra és stb. Egyébként én gyakoroltam is ezeket mindkettőből van személyes tapasztalatom, pedig egy ideig én is úgy álltam hozzá, hogy baromság.

Szerintem foglalkozz azzal ami érdekel, affele amerre a szived húz, ne erőszakold meg saját magad. De azt tanácsolom a fekete mágiát hagyd ki! Üdv 16/F

2011. jún. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

"idén nincsenek szúnyogok ti nem vettétek észre?"


Dehogy nincsenek! Itt legalábbis vannak.

2011. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. jún. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%

Kedves kérdező!


A változások a küszöbön voltak már évekkel ezelőtt is. És ez nem csak afféle belemagyarázás. Körülbelűl három négy éve lptünk be a vízöntő jegyébe amely sokak szerinte a felvilágosodás egy új rend eljövetelét vetíti előre.


A változássban kétféle ember lesz az aki tud és aki nem tud alkalmazkodni.

A változás az egész bolygón megy végbe hittől függetlenűl.


Viszont nem kell tartanod attól hogy megőrülsz. Miért is tennéd azonban számolj azzal hogy ehet megváltozol. Másképp gondolkodsz majd vagy esetleg az emberekre nézel másképp.


És itt nem kell egyből rosszra gondolnod.


Sokak szerint a vízöntő jegyében dominál a szeretet.


Viszont mint minden változás ez is áldozatokkal fog járni. Ezt el kell fogadni tenni ellene pedig nem lehet. A lényeg hogy tudj róla de nem kell pánikolni. Ha rágörcsölsz akaratlanul is belekergeted magad és akkor természetes hogy nehezen térsz majd napirendre.


Viszont megnyugodhatsz hogy a nap fel fog kelni az után is és az az isten is létezni fog akiben hiszel, ameddig hiszel benne.



És valóban kerüld a híg ezokatyvaszt. Amiket manapság közszemlére tudnak adni az botrány. Inkább keress hiteles forrásokat.

2011. jún. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
43%

Oh, kedves utolsó, mondanál egy HITELES forrást?

És kedves kérdező 2012 szelét abban lehet érezni, hogy most 2011 van. Az egész számokon értelmezett rákövetkező függvény eredménye 2012. És a leírt változások igen nagy részét inkább a politikának tudd be.

2011. jún. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, jól látod a dolgokat, viszont egy tanácsot tudok adni, ne legyen rád hatással a külvilág romlása!Így nemcsak nam húz magával, hanem nyertesen kerülsz ki!A hiteles forrás pedig benned van!Álmodban látod, megmutatják mit kell és hogyan tenned, hogy ne keveredj bele az őrületbe!Kérd az istenedet!!!És ne keress embereket, várd meg, amíg a sors elédlöki!!!

2011. jún. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A szúnyogok hiánya nekem is feltűnt. Tavaly vagy 20 csípés volt rajtam állandóan, most meg egy se. Pedig nem vagyok bekenve semmilyen krémmel.
2011. jún. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!