Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet már érezni...

Szerintetek lehet már érezni a 2012-ben várható változások előszelét?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen hallok arról, hogy 2012-ben óriási változások várhatók, és jómagamis tapasztalom, hogy valami kezd körülöttem, és bennem is megváltozni. Azt tapasztalom, hogy két véglet van: vagy nagyon boldog emberekkel találkozom, vagy olyanokkal, akikúgy viselkednek, mint aki nem normális, pl. eddig példamutató erkölcsű nők egyik pillanatról a másikra otthagyják a férjüket, vagy ismerősöm, aki eddig nagyon szerette a kutyákat, a múlt héten kihajította valahol az összes kutyáját.

Istenhívők egyik napról a másikra ateistává válnak, vagy fordítva. Szóval nagyon hamar a feje tetejére állt minden, és ez már félelmetes.

Velem sincs minden rendben: először az istenhitem ingott meg alapjaiban, de úgy, hogy azt hittem, hogy elveszítem Istent, ami ha bekövetkezik, akkor én megőrülök. Ez a rettenetes tragédia niylván annak a következménye, hogy hozzám nagyon közel álló emberek családjai bomlottak fel az utóbbi hónapokban, nagyon közelálló családtagom, akiről azt hittem, hogy kiváló erkölcsű hölgy, otthagyta a férjét, és nagyonszemét volt vele. Magukat kereszténynek mondó barátaim egyik pillanatról a másikra úgy kezdtek el viselkedni, mint akiket megszállt a Sátán, Isten törvényeit, és a tízparancsolatot semibeveszik, és ha az ember szól nekik, lepereg róluk, pedig tavaly még nem voltak ilyenek.

Nagyon szeretek indiai emberekkel barátkozni, pedig ez tavaly még nem volt rám jellemző.

Vallást váltottam, és nem veszítettem el Istent, de továbbra sem találom a helyem.

Volt iskolai tanáraimat kerestem fel kétségbeesésemben, és e kiváló nevelők azt mondták, hogy hallgassak a szívemre, és engedjem el a félelmeimet.

Próbáltam ezt tenni, és a meglévő barátaimnak, akik még normálisak maradtak, küldtem egy kör-emailt, és megkértem őket, hogy segítsenek nekem megismerkedni olyan fiatalemberekkel, akiket érdekelnekaz emberiség problémái, és ezenproblémák megoldásábanv aló közreműködést valóban istenszolgálatnak tekintik, és akik maguk is nagyon mélyen istenhívők. Azt mondták a barátaim, hogy ebben nem tudnak segíteni. Szóval, nagyon félek 2012-től.

Nem a világvége miatt, mert abban nem hiszek, hanem attól félek, hogy alkalmazkodni kell majd a rendkívüli változásokhoz, és ez nekem nem fog menni, és meg fogok ettől őrülni.

Félő, hogy 2012-ben nem világvége lesz, hanem azok az emberek fognak megőrülni, akik a változásokhoz nem tudnak alkalmazkodni.

Én nem akarok megőrülni 2012-ben!! Esetleg tippek: mit csináljak, hogy ne őrüljek meg?

Üdv: egy csaj


2011. jún. 9. 21:35
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Én vagyok a kérdező.

Már 2012 van, de még mindig nemtudtammegoldani a problémáimat. Az azonban már tuti, hogy megőrülni nem fogok.

Jelenleg férjet keresek, és akkor minden megoldódik

Isten a legnagyobb!

Üdv: a csaj

2012. jan. 5. 19:23
 22/23 Gillibran válasza:
Szia!Egyáltalán nem butaság amit írtál.Jó látni,hogy valaki még lát és nem csak néz.Pár év alatt több érték veszett el,mint előtte 100 év alatt.Haldoklik a lélek,nincs kitartás.Manapság a kapcsolatokban,ha baj van,az emberek inkább kilépnek belőle,nem kell nekik a "teher".Bezzeg anno Nagyszüleink korában még az évtizedes hadifogságból visszatérő vén bakát is várta egy hűséges asszony.Ha ez a változás és ez normális,hát én sem fogok tudni alkalmazkodni.Ez nem a megvilágosodás időszaka,hanem a teljes sötétségé.Aki meg ebben jól érzi magát,hát tegye.Mindig is voltak irányítható,vak birkák.Mitől lenne ember az ember,ha nem a lélektől.Ezt igyekeznek kiölni és elég sikeresen ahogy egy-két hozzászólásból látom.De nem kell ebbe beleőrülni,picit ki kell zárni a világot és az igaz emberekre (bár kevés van) koncentrálni!Kitartás!
2012. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Gillibran válasza:
Ja és lehet,hogy a világvége jóslat is erről szól.Meghal a lélek,meghal az emberiség.:-)
2012. aug. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!