Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet már érezni...

Szerintetek lehet már érezni a 2012-ben várható változások előszelét?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen hallok arról, hogy 2012-ben óriási változások várhatók, és jómagamis tapasztalom, hogy valami kezd körülöttem, és bennem is megváltozni. Azt tapasztalom, hogy két véglet van: vagy nagyon boldog emberekkel találkozom, vagy olyanokkal, akikúgy viselkednek, mint aki nem normális, pl. eddig példamutató erkölcsű nők egyik pillanatról a másikra otthagyják a férjüket, vagy ismerősöm, aki eddig nagyon szerette a kutyákat, a múlt héten kihajította valahol az összes kutyáját.

Istenhívők egyik napról a másikra ateistává válnak, vagy fordítva. Szóval nagyon hamar a feje tetejére állt minden, és ez már félelmetes.

Velem sincs minden rendben: először az istenhitem ingott meg alapjaiban, de úgy, hogy azt hittem, hogy elveszítem Istent, ami ha bekövetkezik, akkor én megőrülök. Ez a rettenetes tragédia niylván annak a következménye, hogy hozzám nagyon közel álló emberek családjai bomlottak fel az utóbbi hónapokban, nagyon közelálló családtagom, akiről azt hittem, hogy kiváló erkölcsű hölgy, otthagyta a férjét, és nagyonszemét volt vele. Magukat kereszténynek mondó barátaim egyik pillanatról a másikra úgy kezdtek el viselkedni, mint akiket megszállt a Sátán, Isten törvényeit, és a tízparancsolatot semibeveszik, és ha az ember szól nekik, lepereg róluk, pedig tavaly még nem voltak ilyenek.

Nagyon szeretek indiai emberekkel barátkozni, pedig ez tavaly még nem volt rám jellemző.

Vallást váltottam, és nem veszítettem el Istent, de továbbra sem találom a helyem.

Volt iskolai tanáraimat kerestem fel kétségbeesésemben, és e kiváló nevelők azt mondták, hogy hallgassak a szívemre, és engedjem el a félelmeimet.

Próbáltam ezt tenni, és a meglévő barátaimnak, akik még normálisak maradtak, küldtem egy kör-emailt, és megkértem őket, hogy segítsenek nekem megismerkedni olyan fiatalemberekkel, akiket érdekelnekaz emberiség problémái, és ezenproblémák megoldásábanv aló közreműködést valóban istenszolgálatnak tekintik, és akik maguk is nagyon mélyen istenhívők. Azt mondták a barátaim, hogy ebben nem tudnak segíteni. Szóval, nagyon félek 2012-től.

Nem a világvége miatt, mert abban nem hiszek, hanem attól félek, hogy alkalmazkodni kell majd a rendkívüli változásokhoz, és ez nekem nem fog menni, és meg fogok ettől őrülni.

Félő, hogy 2012-ben nem világvége lesz, hanem azok az emberek fognak megőrülni, akik a változásokhoz nem tudnak alkalmazkodni.

Én nem akarok megőrülni 2012-ben!! Esetleg tippek: mit csináljak, hogy ne őrüljek meg?

Üdv: egy csaj


2011. jún. 9. 21:35
1 2 3
 11/23 anonim válasza:

az igaz hogy sok minden meg fog valtozni a jovoben,de egy biztos 2012-ben nem lesz vilagvege,ez egy nagy butasag.

mar 2000-ben is mondtak hogy vilagvege lesz

buta emberek

azt hiszik hogyha egy evszamba van valami erdekes akkor abba az evbe vilagvege leszXD

sajnalom oketXD

2011. jún. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

szval szerintem ha régen azt mondták hogy lesz és nem lett

az kizárja azt a tényt hogy most lesz..


hmm nekem ez nem olyan evidens

2011. jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Második válaszoló, miért lenne butaság, amit írtam?

Utolsó kettő: nem világvége lesz 2012-ben, hanem hatalmas változások, amihez nem fog tudni mindenki alkalmazkodni.

Szerintetek mi fog történni azokkal az emberekkel, akik nem fognak tudni alkalmazkodni a 2012-ben lezajló változásokhoz? Ők megőrülnek, vagy mi lesz velük?

Az a helyzet, hogy én a baháí vallást tanulmányozom, és még nincs minden veszve, mert nem jelentettem ki magam baháí-nak nyilvánosan, de akkor sem lenne vész, mert nem alkalmaznak megtorlást a hitehagyókkal szemben, csak szerintem mentálisan lesz tropa ez ilyen ember. Az önbizalma egyenlő lesz a nullával, és úgy fogja érezni az ilyen ember, hogy ő egy senki.

Ha én felvenném a vallást nyilvánosan, de el kéne hagynom a hitet, mert nem adná meg azt a személyes békét, amit kellene, akkor én biztosan a pszichiátrián kötnék ki.

Szóval, nagyon érzem 2012 szelét, és hatalmasat csalódtam a kereszténységben, és tanulmányoztam más vallásokat, és van olyan vallás, amely nagyon csodálatos, de azt nem vehetem fel, mert olyan szigorú erkölcsi előírásai vannak, amelyeket nem tudnék teljesíteni.

Vagy az is lehet, hogy a 2012-ben lezajló változások következtében ezt másképp fogom gondolni, és mégis fel tudom majd venni azt a bizonyos másik vallást, és mégsem a baháí hit az utam?

Szerintetek én most mit csináljak? Várjam meg a 2012-es év végét, és utána döntsek, vagy mit csináljak?

Mindenki mondja, hogy az Isten egy, és bárhogy tisztelhetem Őt, de ez nekem nem elég.

Azt írja egyik kommentelő, hogy álmomban mondják majd meg, hogy mit csináljak, és volt is már egy-két rejtélyes álmom, de azt nem tudtam megfejteni, mert csak valami rendkívüli hatalmas erőt éreztem, és azt, hogy ez a rendkívüli erő felrázott álmomból, és felébredtem, és azt kiabáltam angolul, hogy Isten a legnagyobb.

Mostanában nagyon szeretek hosszú szoknyában, és hosszú ujjú blúzokban mászkálni, de a pszichológusom szerint ez nem függ össze a mostani lelki válságommal.

Rajtam az segítene, ha valamelyik rokonom vallást váltana, és elmenne valami teljesen más irányba, és akkor lenne egy ember, aki tudna nekem segíteni, és aki ráadásul közel áll hozzám. Ilyen szándékuk azonban nincsenek a rokonaimnak: ha a testvérem döntene így, az nagyon hiper lenne, de neki sincs ilyens zándéka, pedig ő aztán tényleg hiper sokat tudna nekemakkor segíteni.

Olyan hiper lenne, ha valami/valaki rá tudna vezetni, hogy akor én most mit csináljak, mert akkor biztos, hogy nem fogok megőrülni, vagy 2012-ben fog kiderülni, hogy mit csináljak?

Minden segítséget köszönök.

Üdv: egy csaj

2011. jún. 10. 20:41
 14/23 anonim ***** válasza:

Legjobban úgy tudod megvédeni magadat ettől, ha elfogadod, hogy 2012 semmiben sem különbözik az összes többi évtől (kivéve a köre generált hatalmas tömeghisztériát leszámítva). Mert így van. Ne akarj a részese lenni.

Olvastam, hogy jársz pszichológushoz, próbáld ezt vele is megbeszélni!

2011. jún. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Utolsó, ne akarj már meggyőzni engem arról, hogy 2012-ben nem lesz semmi.

Én olyan emberek válaszait várom, akik a világvégejóslatokban nem hisznek, de hisznek abban, hogy 2012-ben hatalmas változások lesznek.

Ne akarjon már engem senki arról meggyőzni, hogy 2012-ben nem lesz semmi!!

Üdv: egy csaj

2011. jún. 11. 17:19
 16/23 anonim ***** válasza:

Mégis mi oka van bárkinek is feltételezni azt, hogy 2012-ben bármi is lesz majd? A válasz egyszerű: semmi. Egy kis olvasnivaló:

[link]

2011. jún. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Ismeretlen emberek blogbejegyzései ilyen fontos kérdésekben nem mérvadóak.

Bárki tud nyitni blogot az Interneten, és ott bármit leírhat.

Komoly tudósok is feltételezik, hogy 2012-ben nagyon komoly, nagyon radikális változások lesznek: mégegyszer hangsúlyozom, nem világvége, csak radikális változások lesznek.

Ne akarjátok már azt belém súlykolni, hogy ez nem lesz így!!

Üdv: egy csaj

2011. jún. 13. 19:52
 18/23 anonim ***** válasza:

én vagyok, aki írta, hogy álmodban megmondják mit tégy!Nem feltétlen tudatosan teszik, tudatalatt fként!Asszem ez már meg is volt!Észre sem vetted, mégis időben rádöbbentél, hogy foglalkoznod kell a témával!!Hát foglalkozz is, és szerintem ülhetsz kicsit várakozó módban!Mindíg minden úgy történik, ahogy kell!És méghogy nem lesz semmi!a napkitörések 12-13-ra tetőznek!!Mindenki búcsút mondhat az elektronikától!Számítógéptől!Minimum egy hétre, de az is épp elég lesz a világ összeomlásához! :D ha ez semmi, akkor rendben! :)

Lehet nyugodtan utánanézni!Elektromos viharok jönnnek!Tegnap előtt(asszem) is volt napkitörés!Indul a mandula!De semmi gáz..aki nem bírja, úgyis belehal!Akik meg bírják, azok is előbb utóbb meghalnak! :D Tök mindegy, kár izgulni, MIND meghalunk!!Csak az a lényeg, most milyen életet élünk, vallástól, anyagitól független!

Kívántatok pl ma már egy jó szót is bárkinek?Legyen szép napja??A jelenben éljen mindenki!se a jövő, se a múlt nem számít, amíg erre rá nem jöttök!Én nekem asszem sikerült!És ebből a nézőpontból tojok mindenre, csak a jelenben élek, és próbálok kedves,rendes, odaadólenni, még ahhoz is, aki amúgy nem is érdemli meg!Senki sem őrül me, ne félj!Te meg, mivel tudatodnál vagy pláne nem fogsz!százból egy felébred..

2011. jún. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Én vagyok a kérdező, az a szerencsétlen csaj!

Utolsó, félelmetes, amit írtál.

Úgy döntöttem, hogy nem veszem fel a baháí hitet hivatalosan, és nem ez az én utam.

Csak azt tudnám, hogy sikerül-e dűlőre jutnom 2012-ig, és 2012-ben mi lesz az új vallásom?

Ez nekem sokkal fontosabb, minthogy mi fog történni 2012-ben, mondjuk dec. 21-én.

Meghalni nem fogok 2012-ben, ez tuti, ebben ezer százalékig biztos vagyok. Ha ehhez az is hozzájönne, hogy nem őrülnék meg 2012-ben, az nagyon szuper lenne.

Az még szuperebb lenne, ha azt is tudnám/az is eldőlne, hogy milyen vallású leszek 2012-ben.

Üdv: egy csaj

2011. jún. 15. 17:15
 20/23 csörgőfan2124 ***** válasza:
Ez nem ezotéria ez sajnos a Fidesz annak a romlásnak az előszelét érezzük ami majd fog jönni.:(
2011. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!