Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Néhány ember közelében elromla...

Néhány ember közelében elromlanak az elektromos berendezések. Mi az oka?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekelne, hogy ebben a témakörben van-e rá magyarázat, vagy egyéb oka lenne.
2011. jún. 12. 11:58
1 2
 11/13 Tündérl@l@ válasza:
2018. ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy lenne rá tudományos magyarázat vagy csak a véletlen játéka, viszont nálam tönkremennek. Az előttem szólók között írták, hogy szőke nő kategória... megjegyezném, hogy nagyon vigyázok az értékeimre, semmit nem szoktam cibálni, rángatni.

Tönkrement nálam normál használat mellett 3 laptop, 2 hajszárító,2 hűtő, 2 hajvasaló, 2 vasaló, 1 konvektor, 1 páramentesítő gép, 3 telefon, ebből 1-et úgy hoztam ki újonnan, hogy 2 napra rá rossz volt (azt mondták a vizsgálat után, hogy nagyon ritkán előforduló hibája van), lepusztítottam 1 éjjeli lámpát, több töltőt és most hirtelen csak ezek jutottak eszembe. A nem elektronikus cuccok is szeretik nálam megadni magukat, ha törik, szakad az tuti nálam történik... 14 évesen kaptam egy ezüstláncot medállal... ugyanezt megkapták a testvéreim is... az enyém befeketedett és egyik ékszerész sem tudta kitisztítani... (nem mártogattam semmibe, a nyakamban lógott, mint ahogy a többieknek is) a testvéreim lánca a mai napig olyan, mint mikor megkaptuk.

Újra elmondom, nem vagyok fakír, érzéketlen tohonya tuskó, nem rángatom, nem cibálom, nem öntök kávét a gépekbe, nem teszem ki az esőre, se a porba. Normál használat mellett történik... Nem tudom mitől van. Nem hinném, hogy ennyire bevonzom a selejtes termékeket. Már használt dologba nem is invesztálok, mert az tuti bukó. Az új dolgok is tönkremennek nálam de még előtte egy kicsit lehet őket használni. Borzasztó idegesítő és már tényleg nem szívesen nyúlok semmihez.

2021. márc. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12 vagyok.. a mikróban található üveglap is megadta magát egy mosogatás során....
2021. márc. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!