Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek van valahol...

Szerintetek van valahol normális, értelmes, civilizált élet a mi bolygónkon kívül? és ha van akkor lesz rá alkalom hogy ellátogatnak a szerény kis otthonunkba?

Figyelt kérdés
én személy szerint hiszek a földönkívüli életben, ám az emberi ésszel felfoghatatlan távolságok miatt hogy kapcsolatba lépjünk velük vagy ők velünk nagyon kicsi rá az esély
2011. máj. 29. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
lehetséges hogy akár a galaxisunkon belül is több ezer értelmes élet is van de lehet hogy a tér és az idő örökre elválaszt minket
2011. máj. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még azt sem hiszem,hogy a mi bolygónkon van értelmes,civilizált élet:D
2011. máj. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van, de én remélem nem látogatnak ide.
2011. máj. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nincsen :(. Az univerzum tőrvényei univerzálisak, mindenhol érvényben vannak. Ha valahol máshól vannak ott ugyanilyen gyökerek meg gypsek vannak mint itt.
2011. máj. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

> Szerintetek van valahol normális, értelmes,

> civilizált élet a mi bolygónkon kívül?

Olyan biztos nincs ami hasonlít hozzánk.

2011. máj. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mivel elvileg "végtelen" a világűr, valszeg van máshol is élet...(úgy értem hogy élőlényekkel, nem csak vízszerű dologgal)

Én mondjuk kíváncsi lennék hogy ha eljönnének az ufók akkor milyen lenne, mert annyiféle verziót látni filmekben hogy már furdal a kíváncsiság.

2011. máj. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Néha csodálkozom, hogy miért is nevezzük a mi bolygónkat civilizáltnak.
2011. máj. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Biztos van másik civilizáció ezen a galaxison belül de ahhoz hogy idáig eljussanak hát biztos nem vitorláshajóval fognak jönni :) Aki idáig eljön annak nem csak a technológiája lehet magas gondolom hanem a gondolkodásuk is sokkal fejlettebb mint a mienk és ahogy eddig megtapasztaltam az emberi civilizáció gondolkodását és tevékenységét kizártnak tartom hogy a sokkal fejlettebb lények kapcsolatot teremtenének velünk. Csak körül kell nézni hogy mi történik világszerte. Mindenki gyilkolja a másikat a pénzért. Már minden ország atommal fenyegetőzik. Én inkább óvakodnék ettől a civilizációtól :)
2011. máj. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jogos 405:)
2011. máj. 30. 16:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy van.

De amelyik már ide eljön - azzal nem tudom, miféle kapcsolatot képzelsz el.

Talán olyan, mint egy majom és egy ember kapcsolata?

Vagy, mint egy csiga és egy ember kapcsolata?


Nem hiszem, hogy pár nap tanulmányozás után bármiféle kapcsolatot is akarjanak velünk.

2011. máj. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!