Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy természetfeletti esemény?...

Egy természetfeletti esemény? Tbbi lent.

Figyelt kérdés

Egy tárgy [tök mindegy mi]

ott volt a földön. Leejtettem de nem vettem fel aztán kimentem a szobából aztán keresni kezdtem azt az izét, De nem volt ott.Megnézem nincs e a kukában. Vissza megyek ott van megint a földön! A bnőm azt mondta [mert ő is segített keresni] akk biztos a papucs alatt volt. De nem. a papucs a izé közelében sem volt.


Ezt nem álmoddtam ez megtörtént.


2011. aug. 3. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem. ez egy tárgy eltűnésének tipikus esete. én ma a kocsikulccsal jártam igy. beesett a táskámba, kerestem, kipakoltam, nem volt ott. aztán felforgattam érte egy fél auchant, kipakoltam újra a táskám, ott volt. :)
2011. aug. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem olyan volt, hogy egyik nap anyával kint beszélgettem a konyhában és ettem valamit. Konzerves ételt ettem:D, és a konzerv teteje le volt téve az asztalra előttem volt..aztán anyával azt vettük észre, hogy eltűnt a teteje. Azt hittük kidobta, de végül sehol máshol nem volt.

Majd beszélgettünk tovább, és eltelt egy olyan öt perc. És mikor mondta anya, hogy nézzek oda ott van a konzerv teteje teljesen meglepődtem mert előtte öt perccel nem volt ott. És mikor ez történt, hogy eltűnt majd újra láttuk, akkor émelygést éreztem és láttam egy fehér fényt. Ez nem vicc, bár nem tudom, hogy kapcsolódik - e hozzá. De abban biztos vagyok, hogy azt láttuk amit. Biztos vagyok benne, hogy egyikünk sem tette félre. Egyszerűen hirtelen eltűnt, majd újra "visszajött".

Érdekes volt.

2011. aug. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Zimu ***** válasza:
100%
Ilyenek történnek az emberrel nap mint nap. sokszor van pl.:volt hogy kirándultunk egy napra , reggel kerestem a frizbit, nem találtam végül nem vittük magonkal (időközben senki nem lehetett a házban), amikor hazaártünk egyből megláttam pedig ahol volt határozottan emlékeztem hogy megnéztem. De ilyenek a távirányítóval is sokszor történik. :D
2011. aug. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer az egyik könyvemet kerestem az íróasztalomon. AZ íróasztal fehér volt, a könyv fekete, és vagy tízszer átnéztem a szobát nem láttam. Aztán bejött nővérem segíteni és ő egyből meglátta az íróasztalon o.O?
2011. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Maric Őrangyal ***** válasza:
18%

Elnézésedet kérem gyermekem Valez kisangyal nevében is. Ő szokott ezzel szórakozgatni.


Teremtő áldása reád!

2011. aug. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
huh...de ez hogy?? hogy egyszer ottvan egyszer nincs...
2011. aug. 8. 10:41
 7/8 anonim válasza:
EZEK A CSENŐMANÓK!!!
2011. aug. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hm..

érdekes:)

már velem is történt ilyen!:)

2011. okt. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!