Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aki látta a Képlet (Knowing)...

Aki látta a Képlet (Knowing) című filmet, válaszolna nekem?

Figyelt kérdés

Szóval. Eléggé aggaszt, hogy eddig nem fordítottam időt a film megnézésére. Őszintén szólva nem is tudtam, hogy létezik. Hál istennek viszont a kezeim közé került, meg is néztem és.. Végig rázott a hideg, mintha csak én írtam volna a filmet, minden az én tudásom szerint történt a filmben. Aki normálisan tud válaszolni, és nem elküldeni az anyámba, és hogy szálljak le a földre, és éljem az életemet, no meg szeretne erről beszélni, vagy véleményt cserélni, az olvassa végig az alábbi linket, és majd talál összefüggést a film-, és a leírtak között:

[link]


Szerintetek "kiválasztottak" lehetnek köztünk is? Személyem szerint igen, és hasonló fog bekövetkezni egy "szép" napon, mint a filmben.


2011. aug. 17. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Felhívnám a figyelmedet, hogy az csak egy film, amit az emberek szórakoztatására készítettek.
2011. aug. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Az első tökéletesen összefoglalta a lényeget.
2011. aug. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tehát nem olvastad végig a linket sem.. Körülbelül 15 perc. Lehet, hogy csak szórakoztatásra, de például még én sem láttam ez előtt a filmet, és én is ilyen alapon képzeltem el mindent. Mintha megfilmesítették volna a feltételeimet a föld nagy rejtelmeiről.. És ez nem hagy nyugodni.
2011. aug. 17. 22:47
 4/10 anonim ***** válasza:

Fú. Hát ez csak egy film.:) PErsze, lehet valóságalapja, de Mi ezt honnan tudhatnánk?:/

Mellesleg amik erre az oldalra le vannak írva, se biztos, hogy igazak...Bárki írhat bármit, hamis "bizonyítékkal" is. Persze nem kizárható hogy igaz ... :)

Mellesleg minden ember olyan, hogy azt gondolja magáról, hogy ha pl:. világvége lesz, akkor biztos Ő fogja túl élni, mint a filmekben is ugye van egy ember aki túléli.

2011. aug. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, itt most nem úgy értelmeztem, hogy minden a film szerint fog megtörténni, csak ez is lehet egy alap, hogy mi van ha mégis.. engem nem érdekel, ha így lesz vége a világnak, csak előtte tudjak meg mindent a földről, és az összes titokról..
2011. aug. 17. 22:54
 6/10 anonim ***** válasza:

jó volt a film :D

hát nem tudom.

2011. aug. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én ugy tudom hogy gyengül a mágneses mező és majd megfordul.
2011. aug. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nézd, a Nibiruval, az újabb csodavilágvégehozóval kapcsolatban van egy olyan elmélet, hogy az egyik holdján hüllőszerű humanoid földönkívüliek élnek, akik folyamatosan figyelemmel követik a fejlődésünket ( néha-néha elvisznek pár embert, hogy lássák mi a helyzet), mert a kiemelkedetteket, kiválasztottakat a Föld pusztulása előtt elviszik, megmentik, maguk mellé emelik.

Az elméletnek van olyan része is, hogy a céljuk egy számukra is szép humanoid faj létrehozása volt, ez nekem egy kicsit már túlzó, de az biztos, hogy nem rabszolgafajt akarnak, hanem olyan kiemelkedetteket szeretnének maguk mellé, akik méltóak arra, hogy egyenlőként létezzenek.

Érdekes egyébként ilyen szempontból az egyiptomi istenábrázolás, amiben igencsak sokféle állat megjelenik,( amik lehetnek az idegenek fő archetípusai) de a konkrét, csak és kizárólag majomfejű istenség nem létezik.( Thot néha ugyan páviánként van ábrázolva, de ez a másodlagos formája, talán csak az embereket emlékeztetni alakult így).


Ezért röhejes számomra az úgynevezett reptoid inváziós pánik.

2011. aug. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Heló, láttam a filmet. Nem volt rossz de szerintem annyira jó sem. Ha jól értem a kérdésed te is pont erre az Ufós elméletre gondoltál. És meglep hogy valaki ebből filmet csinált. Matematikailag van rá esély hogy ugyan az jutott eszetekbe. Tehát ebbe semmi rendkívüli nincs. (A linket nem olvastam.)
2011. szept. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 B.Dávid válasza:
Nekem kimondottan tetszett a film. Körülbelül egy hónapja láttam, és elég húsbamaró üzenete van. És lehet h a fantáziám túl élénk, de akár egy létező koncepció is lehet a filmnek az alapja ufostól, apokalipszisostól, tokkal-vonoval együtt
2015. okt. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!