Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt kamionos v. teherautós...

Van itt kamionos v. teherautósofőr aki válaszolna nekem?

Figyelt kérdés
M0 80Km/h a megengedett, általában családdal megyek /pici gyerek/. Magyarázzátok már meg, hogy a kamionos, teherautós ha nyolcvannal megyek ugyan miért villog és dudál? Miért kényszerít arra hogy többel menjek csak azért mert neki nagyobb a kocsija nagyon siet és nem mehet ki a belső sávba? / Ez nem az első eset pedig nem vagyok egy lassú sofőr de nincs kedvem és pénzem gyorshajtani sem./
2011. okt. 25. 21:00
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
33%

mert az összes kamionos egy köcsög. (az utakon)

de még a kisteherautóval is keménynek érzik magukat. azt hiszi kemény mert megelőz 150-el. na olyankor legszívesebben utánuk lőnék.

2011. okt. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
53%
Egy kamion 89-cel tud menni papíron. Azt a 9 km/h-t kibírod. Neki ez hosszú távon számít időben. Téged meg nem büntetnek meg ennyiért, vagy ha igen, nem nagy összegre.
2011. okt. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
45%
így van. 4.5 órás útnál számít az a 9km/h plusz. És valójában, mikor te azt hiszed hogy 80 al mész, akkor csak 78 al mész, ami viszont lassú!! Neked szerintem mind1, hogy 80 vagy 90, mert fogyasztás nem nő drasztikusan, és így nincs is meg a veszélye, hogy hátulról beléd jön a 40 tonna...
2011. okt. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
81%

"Téged meg nem büntetnek meg ennyiért, vagy ha igen, nem nagy összegre."


Mennyi az a nem nagy összeg amit fizetnem kell ,mert a kamionos siet ? És ez hosszú távon megéri nekem ? ez *urva nagy XDXD

2011. okt. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
55%
"M0 80Km/h a megengedett, általában családdal megyek /pici gyerek/." Pici gyerekkel nem lehet 90 el menni? 95 km/h tól kell fizetni bírságot. Ha a kamionokat nem veszik ki egyenként, akkor téged sem fognak. Tehát ha 89-90 körül mész, nem fizetsz és nem dudálnak.
2011. okt. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
80km/h neki is ennyi nem 89!! Ha nem sokra büntetnek akkor átadom Neked. Nekem a kevés is sok főleg ha nem az én hibám. Ne kötelezzen már gyorshajtásra senki..
2011. okt. 25. 21:22
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

"Téged meg nem büntetnek meg ennyiért, vagy ha igen, nem nagy összegre."

"csak 78 al mész, ami viszont lassú"

Elég szánalmas magyarázkodások, és nem is hiszem, hogy sofőrök írták, sokat számít a 9km/h 4.5 órás útnál?! Mennyit is? 40km. Hát barátom, ha te a 4.5 órás időt végig tolod Magyarországon 89-cel, akkor valamit tudsz.

Az meg a másik probléma, hogy a 80km/h a nulláson, nem a kötelező sebesség, hanem a legnagyobb megengedett.

Inkább azon aggódnátok, hogy mi vanakkor, amikor enyhe túlsúllyal, és 100km/h.ával közlekedtek?! Akkor is az autós a h*lye, mert miért nem megy 110-zel?! ÉS miért fékez nagyot, és miért akar kanyarodni?!

Ez is egy olyan vita, aminek nincs értelme.

2011. okt. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
A tachograf a 89-et nem jelzi ki, vagy esetleg manipuláljátok? /Sok itt a kamionos./
2011. okt. 25. 21:39
 9/35 anonim ***** válasza:

85-90-nel ha mész akkor az 80 valójában ugyanis annyit csal az óra. Kamionoké viszont nem tehát ők 85-el mennek kb a te órád szerint. Persze nekik csak 70-el lehetne, dehát ez őket nemigen érdekli.

Ha 90-el megyek már lehagyom őket tehát nem mennek olyan gyorsan.

2011. okt. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Nem vagyok kamionos, csak együtt tudok érezni vele, hogy elunja az életét, mikor valójában 75-tel mész előtte.

Én 110-120-szal megyek mindenhol városon kívül, ha elkapnak, kifizetem. Nekem sincs pénzem, cserébe van szerencsém, 6.5 év alatt egyszer se állítottak meg.

2011. okt. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!