Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki adna egy tanácsot?

Valaki adna egy tanácsot?

Figyelt kérdés

Nagyon kövér vagyok de annyira hogy az ágyból se tudok felkelni. Egy fazékba végzem el a dolgom. És szivaccsal mosdatnak. A szemeim összeugranak, és alig látok. A hajam tiszta zsír. A körmöm 20 cm. Nagyon büdös vagyok senkivel nem tartom a kapcsolatot a szomszéd egy hónapban egyszer átjön és lemosdat mivel nem bírja a bűzt. Mert én csak ESZEK ESZEK ESZEK!!!!!!!!!!!! Valami természet feletti lény segítségét várom!!

Néha még magamtól is rosszul vagyok szóval ne próbálja senki el viccelni! Gondolj bele ha te is ilyen lennél úgyhogy KOMOLY válaszokat kérek szépen!!

:( :)


2011. aug. 30. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
zsír leszivás utána köröm vágás utána zuhanyzás.
2011. aug. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat! de nem tudok kikelni az ágyból..szóval hívjak mentőt? de nem férek ki az ajtón...
2011. aug. 30. 12:48
 3/12 anonim ***** válasza:
hivd a mentöt jah.
2011. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
majd kiemelnek az ablakon.de mi a francér zabálsz annyit? ez nem amerika
2011. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
honnan szerzed a kaját???miből???ki veszi meg, viszi el neked? kérj attól segítséget
2011. aug. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
vegyétek már észre,hogy ez egy kamu! Valaki csak azt hiszi,hogy ez milyen vicces!!
2011. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Múlt héten én is meghíztam, de felhívtam Amáliát a telejósdából és ő levette rólam a rontást.
2011. aug. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Vannak olyan emberek, akik télleg ennyire elhíznak. Mikor torkos csütörtök volt és a barátom elvitt étterembe ott is láttam egy olyan kövér embert, aki már a saját súlyát nem bírta el.


Kedves kérdező: Ne az ufokat várd hanem fogyózz....Én updattel fogytam 15 kg úgy hogy csak betartottam h nincs liszt és cukor...

2011. aug. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
:D:D:D
2011. aug. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Solarian ***** válasza:

Bocs de ez látszik hogy nem komoly. Ne legyél író mert alapvető strukturális hibák vannak a történetedben.

1 Kaja eredete

2 20cm-s körömmel nem tudsz gépelni

2011. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!