Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Valaki adna tanácsot? Ez...

Valaki adna tanácsot? Ez nagyon sürgős!

Figyelt kérdés
A lényeg tömören. Valamilyen állat van az udvaromon. Nem macska, annál nagyobb zajt csapott az előbb. Sürgősen kellene valami tipp, hogy hogyan kergessem el, vagy mit tegyek?!
2011. okt. 16. 00:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a rengeteg válasz. Már sikerült elkergetni. Igaz a szomszédot meg a halálba kergettem a csörömpöléssel :)
2011. okt. 16. 00:34
 2/7 anonim ***** válasza:
Láttad, mi volt az?
2011. okt. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyon láttam, de róka lehetett gondolom, mert erdő mellett lakom. Azt hiszem kutyát fogok tartani, nem ez volt az első eset, csak most nagy zajt csapott azért voltam ideges. Azt hittem vaddisznó.
2011. okt. 16. 09:27
 4/7 anonim ***** válasza:
A vaddisznó nagyon nem valószínű, hogy bemerészkedne az udvarodba. De én se örülnék még a rókának se! Tényleg szerezz egy kutyát, az a biztos :)
2011. okt. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 oktober15 válasza:
Oda költözött anyósod, csak még nem jött elő. Addig félelemben tart titeket, és amikor már nem bírod.... Na akkor előjön!
2011. okt. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A legbisztosabb két nagytermetű kutya.Azt javaslom legyen három vagy inkább amennyi elfér az udvarban.Meg az anyósokat is hozzad.Mindennap házasodj össze valakivel és válj el és az anyósokat hozd a házhoz nem lessz semmi gond
2011. nov. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:) Az anyós sem rossz ötlet, csak az a mindennapi házasodás. Rámenne a gatyám :D


Amúgy már van 2 németjuhász. 1-1 éves mindkettő. Menhelyről hoztam őket el és elvannak egymás mellett. Sőt, jó házőrzők mert ha valaki a kupuban áll rögtön futnak oda és jelzik, hogy valaki van ott. Csak már épp egy robogón gondolkodtam mert naponta bringával kell kijárni velük külön-külön, és kb. 10kmt megyünk.

2011. nov. 9. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!