Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Adna nekem valaki...

Kismamák! Adna nekem valaki tanácsot?

Figyelt kérdés
Első babámat várom. 27+2 hetes vagyok. Szerintem elkezdtem keményedni, azért írom, hogy szerintem, mert első baba, így tapasztalatlan e téren. Néha szoktam érezni több séta után, vagy sok ülés után az alhasamban, és ha megfogom, mintha keményebb lenne a pocim. Fájni nem fáj, nem görcsöl, de eddig még nem éreztem ilyet, azért gondolom, hogy ez keményedés lehet. Nem tart soká, max 1-2 percig. Orvoshoz csak másfél hét múlva megyek és nem akarom hívogatni, ezért kérem a ti tanácsotokat! Ha jól tudom a magneB6 jó erre a problémára!? Elkezdjem szedni szerintetek? Normális, hogy már ennyi idősen keményedik valaki? Ugye nem lesz bajunk?
2011. okt. 28. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nőgyógyásznak mindenképpen jelezném a helyedben.

A keményedés olyan érzés, mintha összehúzódna a belsőd, tényleg megkeményedne minden izmod egy kis időre a hasadban.

Önmagában még nem kell aggódni miatta, úgy tudom, de kímélned kell magad, ha gyakran jelentkezik és tényleg mindenképpen konzultálni az orvossal róla.

2011. okt. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Magnézium tényleg jó rá. Az lazítja a méh izmait.
2011. okt. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A 16. héttől keményedtem és szedtem napi 2x1 magneb6-ot.

Dokinak majd szólj, és ő megmondja, mennyit szedj. :)

Ne izgulj, nem lesz bajotok, nem korai ez.

Pihenj többet és lazíts.

2011. okt. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne izgulj!!! :) Vegyél be Magne B6ot nyugodtan!2x1et,SOK FOLYEDÉK!!!és pihenjél le,vizszintesbe!!!!
2011. okt. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, ha vízszintesbe vagyok valóban jobb a helyzet, akkor nem is jelentkezik ez az érzés!
2011. okt. 29. 16:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 18 hetes vagyok és ha kicsit megerőltetem magam ( sok séta, vagy takarítás közben nem ülök le stb. ) akkor nekem is kemény a hasam. Ilyenkor segít, ha az oldaladra fekszel és párnát raksz a térdeid közé és egyenletesen lélegzel :)
2012. nov. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!