Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki adna értelmes tanácsot?...

Valaki adna értelmes tanácsot? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Le kell fogynom,de nem tudom hogyan nem hiszem elk,hogy mások kibírják mindennap egész életükben ezt az étrendet: Reggeli: tk kenyér sonka zöldség

Tízórai? gyümi,natúr joghurt

Ebéd: csmell rizs

Uzsi: mint a tízórai és egyéb undormányság esetleg pufirizs

Vacsi: túró zöldség

Komolyan csak így lesz eredmény? Vagy sose ehetek kakóscsigát már este? Meg semmi? Nem értem! A mozgással nincs bajom,de tuti,hogy megunom 1 hónap után..


2011. okt. 8. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mennyit kell fogynod? ha ennyire utálod a dolgokat, tűzz ki annyi hetet diétának, ahány kg-t fogynod kell! Írj pontos étrendet (egyébként lehet mást is enni vacsira, de kakaós csigát pont nem érdemes), tartsd be, és az x. hét után már nem kell feltétlen ezeket enned, csak mértéket tartanod a kajálásban.

Vagy olvasd el ezt: [link]

2011. okt. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kb. 8kg-ot az első célom az a -6kg ,de ki tudja hogy fogok kinézni úgy.. csak idegesít,hogy szabályozzák az életem..iszonyat nehezen állok át az új dolgokra,de ha meg lassan cisnálom az idegesít.. meg nem tudom az ilyen szavak jelentését,hogy kis nasi meg kis adag meg stb. érted?
2011. okt. 8. 20:54
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem diéta alatt nem fér bele a kis nasi. utána meg értelemszerűen: ha eddig minden nap megettél pl. 1 nagy pizzát meg 3 csokit a rendes étkezéseiden felül, akkor ezentúl elég 1 szelet pizza meg 1 csoki.
2011. okt. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha jól értem tehát akkor tartsam a fogyót kb. 3 hónapig ( biztos kell annyi idő) és,ha végeztem akkor is egyek normálisan de heti 1x-2x belefér a kakóscsiga vagy a pizza?
2011. okt. 8. 21:03
 5/11 anonim ***** válasza:
háát, hallottam már olyanról hogy csaló nap de szerintem minél ritkábban érdemes nem minden héten. Egyébként meg meg kell keresni az alternatívákat mittudom én csoki ízű protein szelet csoki helyett (olyan mint a müzli szelet). Meg esetleg készíts házilag pizzát arra a bizonyos csalónapra ami ha nem is tökéletes diétás kaja de legalább nem tocsog a zsírban meg friss hozzávalókból készül.
2011. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

az elözö vagyok, az elkerülte a figyelmemet hogy 'ha végeztél'

Igen ha elérted a célod akkor nem napi de heti rendszerességgel belefér. Gondolj bele mikor tök egészségtelenül kajáltál is hosszú idő alatt jött ösze hogy egy picit elhíztál szóval heti pár alkalom simán belefér

+ mint irtam mindent el lehet késziteni házilag egészségesebben.

2011. okt. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nem tudom neked mik az igényeid,de én összesen 1 nap nem eszem meg annyit,mint a diétád ír és én nem fogyókúrázom! Egyél sok rostot és fehérjét. Szerintem nem KELL betartani az ilyen idióta fogyókúrákat! Ha mindenki NORMÁLISAN étkezne,nem lenne ennyi elhízott ember! Hozzá tenném: imádom a csokit és az összes létező édességet (mértéket sem tudok tartani) de ezek mellett normálisan táplálkozom. Ha le kell adnod a súlyodból mondj le bizonyos dolgokról, pl a sültkrumpli. Rántott husit edd salátával, meg van egy csomó ilyen tipp,amit már biztos 200an elmondtak. DE a legfontosabb: tök mindegy mit eszel,ha ledolgozod! Ha meg nem bírod az ilyen fogyis étrendeket, a helyedben én tuti nem csinálnám! Mindenki más! Te tudod mi az amiből TÚL SOKAT fogyasztasz,azokból kell vissza venned, szállj le 1 megállóval előbb a buszról és sétálj! Egyáltalán nem megterhelő,sőt 2-3 nap után észre sem veszed,hogy többet sétálsz. És ami a legfontosabb: HIGYJ MAGADBAN! MENNI FOG! Végül is 8 kg, nem 40! Hajrá Csajszi!
2011. okt. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

ehetsz kakaóscsigát is persze, szerintem is hülyeség ez adott étrendet követned, ha ennyire utálod, így úgyis csak fel fogod adni

ha belefér a napi kcal szükségletedbe akkor egyél kakaóscsigát, csak hát szerintem nincs sok értelme, persze 1-2 hetente okés, de mindennap nem jó ötlet, mert más élelmiszerrel sokkal több hasznos tápanyagot tudsz bevinni mint egy csigával

nem muszáj reggelire állandóan tk kenyér, sonka és zöldség

lehet variálni is, pl egy magvas zsömle beleütsz egy tojást és ráteszel egy paradicsomkarikát és megsütöd, vagy teljes kiőrlésű kenyér főtt tojással vagy körözött, fűszerkrémek és hozzá mondjuk egy kis paradicsom, ubroka, paprika stb

melegszendvics ezt is csinálhatod diétásan, vannak ezek a formakenyerek létezik belőlük graham, magvas, barna, tönkölybúzás stb ezekből válogass, kis ketchuppal mekened majd rá sonka vagy párizsi, majd sováyn sajt(pl tolnai, tolle, trapista, mozzarella light) majd gomba/brokkoli/hagyma/paradicsom nagyon finom tud ám lenni

ugyanezt megteheted hogy megpiritod a kenyeret rá kis méz majd túró és teszel rá pár karika almát-megfogsz lepődni mennyire finom:) de kis lekvárral, mézzel is eheted vagy sok zöldséggel tojásrántotta 1 szelet kenyérrel, vagy joghurt/tej zabpehellyel, nagyon sok féleképpen tudod ízesíteni(méz, mák, kókuszr. citromh, narancshéj, aszalt gyümölcsök, fahéj, lekvár, gyümölcs, vaniliaaroma stb) így máris van vagy 5 féle reggelid ami tényleg finom

tízórai natur joghurt gyümölccsel szerintem teljesen jó, olyan gyümit válassz amit tényleg szeretsz, örömmel eszed és nem kényszerből

ebéd: csirkemell rizzsel jó, de nagyon sokféleképpen eltudod készíteni a csirkemellett is, pl diós-almás bundában (dióba beleforgatva, majd rá alma) és sütőben megsütöd alufóliába, vagy barackkal/ananásszal is nagyon finom, különböző fűszereket használj, nem muszáj mindennap csirkemell, sováyn köméynes sertéshús, pulykahusi, halak, csirkemáj, főtt tojás, főtt krumpli, főzelékek/mártások-persze ne agyon cukrozva és lisztezve) rakott ételek, töltött zöldségek, lecsó, töltött paprika, túrógombóc(darált zabpehelybe forgatva a túró kis mézzel kikeverve fahéjas njogrhutos öntet rá) tejberizs gyümölcskocsonyával-így nem kell sok cukor, abból is létezik nyírfa vagy stevia mindkettővel finom), párolt zöldségeket, savanyút, salátákat is egyél hozzá, egy bazsalikomos-paradicsomos mozzarella saláta pl kifejezettem finom:) na így más nem uncsi az ebéded sem

uzsonnára ha szereted ehetsz sütőtöket, céklát, almát sajttal vagy sonkával, főtt répa, párolt zöldségek, joghurt, kefír, gyümölcsök, zöldség és gyümölcslevek, korpás kekszek, de belefér a gyümölcsjoghurt is ha undorodsz a simától

vacsora túró almával, fahéjjal-nagyon nagyon finom, de eheted más gyümölccsel is, vagy simán zöldség, hús, hal, főtt tojás, sovány sajtok, főtt virsli mustárral(füstli pulyka egész finom) cottage cheese, joghurt, kefír, zöldséglevesek, töltött zöldségek, pl próbáld ki hogy cukkinit darálthússal és zöldségekkel töltöt meg vagy ha édesebbre vágysz almát mazsolás túróval megtöltesz és 20 perc alatt megsütöd finom nagyon, vagy csinálsz asazlt almachipset a sütőben és azt megeszed fincsi tud lenni, de igazából ha belefér a napi kcal beviteledbe akármit ehetsz

2011. okt. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Utolsó hol találhatnék még iylen recepteket? Amúgy mindenkinek ment a zöld kéz:)
2011. okt. 8. 23:32
 10/11 anonim ***** válasza:
nosalty-n nagyon jó receptek vannak, avgy mindmegette stb stb keress rá googlen hihetettlenüé sokat kidob:)
2011. okt. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!