Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Testen kívüli élmény? Hogy...

Testen kívüli élmény? Hogy élted meg? Mit éreztél akkor? Milyen élményed volt?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nem ide kellett volna raknom ezt a kérdést, de nem találtam megfelelő pontot rá...Arra vagyok kíváncsi, hogy más is átélte -e már a testen kívüli "élményt"? Milyen érzés volt? Milyen esemény történt veled akkor? Miről "álmodtál" benne?
2009. okt. 18. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy kicsit kiemelkedtem/megfordultam a testemben. Előtte és utána különös, zsibbadó érzés jár át és a fogaim "szét akarnak robbanni" (álérzet). Fehér vibráló fényt is láttam, ami az energiaáramlás.

Érdekes, és némiképp ijesztő, kb.olyan mint az első menstruáció :))) De ha hozzászoksz és elfogadod akkor a részeddé válik és elkezded élvezni. :)

2009. okt. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
velem sokszor van ez.Lezsibbadok de totál és bizsereg az egész testem levegőt nem kapok és olyan mintha kiszállnék a testemből.Átlag mindig rosszat álmodok ilyenkor,de volt már hogy magamhoz tértem és mondogattam magamba hogy ezt és ezt akarom álmodni,és sikerült.De volt már olyan is,hogy egy nagy tapsolást hallottam és ott zsibbadtam le.Nagyon ijesztő.
2009. okt. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Valóban furcsa dolgok ezek, velem is előfordult már. Ezért érdekel, hogy mással is megtörtént e...

Én lefeküdtem aludni, és nagyon hamar éreztem egy furcsa dolgot, de már nem nagyon rémlik, hogy mi volt az...(Ez legalább 10 éve volt, mikor a nagymamám meghalt, és a temetése előtti estén).

Szóval, egyszer csak azt éreztem, hogy kiemelkedek a testemből, és látom magamat az ágyam felett lebegve, hogy hogyan, milyen pózban alszom...Majd, az ágy mellett álltam és néztem az alvó testemet. Lesétáltam a szobámból (mert emeleten van) a lépcsőn a bejárati ajtóig, közben végig tudtam, hogy a testem fent van az emeleten, és alszik...

Kinyitottam az ajtót, és hirtelen egy másik ponton voltam már. A falunk központjában a templom előtt...

Elindultam a járdán, ami nagyon sötét volt, és ködös, kissé és szépen lassan, szűkült, jobb oldalamon már falak voltak..A járda/ út végén egy lámpafényt láttam, ami alatt egy sötét alak várakozott,a miben a mamámat ismertem fel. Közelebb akartam menni hozzá, de ekkor a sötétből a lábam mellett, megrezzent egy kissebb bokor, amiből előugrott egy fekete, macska vagy patkány, és átszaladt a két lábam között.. De ugye nem láttam pontosan, mert nagyon gyorsan történt, és sötét köd is volt. Láttam a lábam alatt lévő köveket, majd egy hangot hallottam, mikor lépni akartam tovább. Mindenhonnan, körülöttem ez a hang jött:

"Még nem"

Majd elkezdtem pörögni, és visszazuhantam a testembe. Ekkor felijedtem, és felébredtem. Azóta sem fordult elő többet velem ilyen dolog.

2009. okt. 18. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!