Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kisgyermekkoromban hangokat...

Kisgyermekkoromban hangokat hallottam a fejemben (? )! Ésszerű magyarázatot adni a lentebb írtakra?

Figyelt kérdés
Én eléggé szkeptikus vagyok, de sajnos muszáj lesz az ezotériához írnom, mert nem találok rá logikus magyarázatot. Kicsiként, ha csend volt, vagy éppen a leckémet írtam, vagy elalváshoz készülődtem, volt, hogy különös hangokat hallottam, mintha beszélnének hozzám, ismeretlen-ismerős nyelven, hol hangosabban, hol halkabban. Biztos nem a szomszéd volt, nálunk elég vastagak a falak, és inkább a közelemben, talán a "fejemben" szóltak,mintha beszélnének hozzám, néha egy, többször, mintha több személy lett volna. Látni sose láttam semmit, más furcsa dologra nem igazán emlékszem, és ez is olyan 11-12 évesen abbamaradt. Kíváncsi vagyok, hogy van-e valakinek ilyen, vagy hasonló tapasztalata. Kérlek, hülyeséget ne írjatok, mert azzal nem jutok előbbre.
2011. szept. 8. 19:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, mint laikus, hogy ezek a hangok, amiket az emberek hallanak, ezek az ő gondolataik egyébként.

Csak valahogy kizárják ezeket a gondolatokat, vagy letagadják maguk előtt, tehát elnyomják, és így jelentkezik, hogy olyan, mintha más mondaná.

Tehát, lehet, hogy van valami, amivel nem mersz szembenézni önmagadban, és így jelenik meg: hangok formájában.

2011. szept. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
De akokr késöbb miért nem jelentkezik? Idővel megszünik?
2011. szept. 15. 20:16
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az előző hozzászóló jól mondja.

Amúgy néha velem is megesik hogy hangokat hallok bizonyos estéken közben meg zsibbad az agyam vagy hogy is mondjam, de valszeg a fáradság miatt történhetett ez meg nem tudom. Te se tulajdoníts nagy lehetőséget neki.

2012. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
okok
2012. máj. 28. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!