Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez a "látomás" mi lehetett?

Ez a "látomás" mi lehetett?

Figyelt kérdés

Tegnap ültem, nem csináltam semmit csak zenét hallgattam. Hirtelen egy jelenet lepergett a szemem előtt volt benne egy férfi, egy nő (aki hasonlított rám), és egy kisgyerek. Több dolog is egyszerre, nagyon rövid idő alatt. Nyitva volt a szemem de nem láttam mégse semmit körülöttem csak ezt. Pár másodperc után minden normális volt. Sose volt még ilyen. Mi lehetett ez?

Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat.

14/L


2011. szept. 10. 18:48
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
51%
pontosaban miket látál? am ha akarsz ijj privátot azt ott könyeben is tudunk beszélni xd
2011. szept. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
68%

Mért tudnátok ott könnyen beszélni?

Amúgy miféle zenét hallgattál? Lehet felidézett néhány képsort előző esetleg jövőbéli életeidből.

2011. szept. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
68%
Ez azt jelenti, hogy te láttál egy férfit egy rád hasonlító nőt meg egy gyereket!
2011. szept. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Fú hát így pontosan nem tudom elmondani. Az tiszta, hogy egy kocsiba ültek a férfi vezetett, a nő ült mellette a gyerek pedig hátul (szerintem ilyen pár hetes/hónapos lehetett) és egy autópályán mentek végig, közbe beszélgettek de nem tudom miről. A másik pedig egy hálószobában volt ahol a nő és a férfi egymással szembe álltak a kiságy felett és mosolyogtak. A többit nem tudom megmondani.
2011. szept. 10. 18:55
 5/44 A kérdező kommentje:
Amúgy FankaDelit hallgattam és azt hiszem a Tömeggyilkosok c. számot.
2011. szept. 10. 18:57
 6/44 anonim ***** válasza:
86%
lehet csak elgondolkodtál hogy milesz a jövödben majd vagy kire vágysz meg mire vagy valami ijen.
2011. szept. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy megálmodtad a jövőt és a nő te voltál csak idősebb korodban nem?
2011. szept. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Drako, emlékszel mit ígértél? Helyesírás mindenekfelett.
2011. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Az alakja és az arca hasonlított az enyémre, de más színű volt a haja (szőkésbarna, nekem pedig barna) meg szerintem én sose fogok olyan jól kinézni mint az a nő.
2011. szept. 10. 19:02
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Drakonak szolics Kommenthuszár-kispajtás. :D
2011. szept. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!