Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki hallott már erről?

Ki hallott már erről?

Figyelt kérdés
Olvastam a minap hogy ha a menstruációs vérünket annak az italába keverjük akit el akarjuk érni hogy belénk szeressen, akkor belénk is szeret.Tudom hogy elég durva dolog én is meglepődtem..Ki mit tud erről?Valaki kipróbálta már esetleg sikerült vagy ilyesmi?Csak normális válaszokat kérek .Köszönöm.
2010. nov. 15. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

már nem csak attól kell félnem hogy drogot kevernek a piámba a bulikon ...

egyébként kétlem hogy ezt kipróbálták volna sokan itt az oldalon , az meg hogy "működik" e szerintem egyértelmű

2010. nov. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

:DDD ez nagy voltxD

én nem tudom csak kíváncsi vagyok..olvastam nem egy oldalon, de hogy ez igaz-e...

2010. nov. 15. 20:53
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Ha te ezen tényleg elgondolkozol, akkor ritka egy sötét valami vagy és az összes férfitársam nevében erősen remélem, hogy messze elkerülnek mindannyian!
2010. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát te nem vagy komplett nem tudom hogy ezt a szadista dolgot hol olvastad, a sátánista oldalon vagy a fogyatékosok oldalán de ki ne próbáld, más ember érdekében se!! Mivel olyan mérgezést lehet tőle kapni hogy csak na akár ADS-t is vagy akár milyen nemi betegséget is stb. És ha sexre van szükséged akkor csak szólj nekem , 18 éves fiú vagyok és sármos :) és jó képű de nem dicsőítem magam ennyire :) És ki ne próbáld meny oda egy sráchoz mondjuk hozzám és kérdezd meg hogy nem-e szeretnék beléd szeretni az ágyban stb. És ez mg jóóó tanács!!!!!!!!
2010. nov. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

eszem ágában sem lenne ki probálni..pf..

nem vagyok én idióta.

csupán megkérdeztem ki hallott e már erről nem pedig azt h ki akarom probálni..

tudtommal ez az oldal azért van hogy ha valamit nem tudunk vagy értünk kérdezzünk

nem kell az embert lehurrogni ha már valami után után mer kérdezni..

32 évesen nem ment még el az eszem...

2010. nov. 15. 21:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező nem ment el az eszed egy cseppet sem.Megyénkben is hallottam erről, és képzeld a közeli rokonomtól. Volt aki kipróbálta anno nagyon régen, de hogy működött e nem tudhatom. Én soha ilyet nem tennék.
2010. nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Hát ez hijetetlen , nem tudok híni a szememnek aki még a pártodat fogja , bocsi nem hurogásként mondtam csak meg lep hogy egy érett nőnek ilyen meg fordul a fejében, 18 éves vagyok és ezt szadistaságnak tartom. Egyébként meg ez olyan mint ha én tenném fel a kérdést hallottátok már azt a dolgot hogy ha egy ember a spermáját egy üdítőbe teszi és a lány megissza akkor a lány bele szeret a fiúba . Nevetséges, és butaság, nem lehurogni vagy sérteni akarlak a válaszommal isten őriz , de ne gondolj ilyenekre 32 évesen igaz minden ember szabad és szabad gondolkodást követhet, de ez nem helyes hogy ilyenekre gondolsz vagy ilyenekre kérdezel , hiszen mostanában olyan kérdések vannak hogy ha sokáig nézel egy halottat kívánnád azt hogy a legnagyobb ellenséged legyen ott , én úgy érzem hogy az emberek érzik legbelül hogy mi helyes és mi nem , pl szerintem ez nem helyes, persze nem akarlak meg sérteni ahogy ezt mondtam csak a véleményemet mondtam el. Hidd el van más módja annak hogy egy fiút elcsábíts , stb.
2010. nov. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

emberek, félre értitek a helyzetet :)

a hölgyemény nem kipróbálni akarja, nem hisz benne, sak kíváncsi, hogy hallott-e más is erről a bolondságról, és ha igen, mit :D


Egyébként én is olvastam, valami boszorkánypraktikaként..

2010. nov. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

22:08 végre valaki megérti a lényeget...

NEM AKAROM KIPROBÁLNI!!

2010. nov. 16. 08:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Én hallottam már róla, de nem úgy hogy sutty bele a véredet, hanem el kellett vinni egy jósnőhöz és az csinált vele valamit és utána kellett.(azért tudom ennyire mert egy barátnőm megcsináltatta, de végül nem öntötte bele senki italába)Mindenesetre nem egy gusztusos dolog.:)
2010. nov. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!