Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mi a fene lehetett?

Ez mi a fene lehetett?

Figyelt kérdés
Kiakartam kapcsolni a gépet, de eszembe jutott hogy még felmegyek facebookra. Ahogy felmentem láttam, hogy egy levél és három értesítés. Itt már beugrott valami dejavu érzés. Aztán látom, kiírva egyik ismerősömnek az állapotát. Tisztán emlékeztem rá. Tudtam hogy fölötte mi lesz kiírva, és azt is hogy mit írtak levélben. Mint ha megálmodtam volna. Ez csak egy példa. Mi ez?
2011. szept. 11. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
jövöbelátás.vagy anyira kiszámithato volt hogy mit ir ki vagy hogy hány értesités meg levéllesz.
2011. szept. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
:D
2011. szept. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, hogy habár már megnézted a leveleket/értesítéseket úgy mutatja, mintha nem nézted volna meg. Valószínűleg most is ez történt.
2011. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert az agyad 2szer dolgozta fel az infot!! és te meg azt hitted h előreláttad
2011. szept. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Túlzott arckönyv-függőség szindróma. Ez nem paranormális, ez abnormális.
2011. szept. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is jártam már így.

Én de az a vicc hogy mikor tudom előre ,hogy mi fog történni de mintha mégse tudnék változtatni rajta. És utána gondolkodom el azon hogy ha változtattam volna rajta akkor arra emlékeznék e visszamenőleg hogy úgy történt amit megálmodtam vagy megéreztem ,vagy akkor csinálnám azt amit már megálmodtam. Fúú ezt leírni nehéz. De éreztem már én is ilyet.

2011. szept. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem az én értesítéseim voltak amiket tudtam. Hanem felmentem ugye és láttam hogy 3 értesítés egy levél és egyik ismerősöm állapotát. Már akkor tudtam hogy ezt már láttam valahol. Mondom megnézem mikor írta ki 1 perce. Utána még 3 ember állapotára így emlékeztem. Meg a levélre. Utolsó velem is így van. "Folyok" az eseményekkel. Ránéztem az egyikre,tudtam mi lesz a másik de nem bírtam megállni és elmondani hanem megnéztem és úgy tudtam, hogy na igen.. Ez volt az.
2011. szept. 11. 18:03
 8/12 anonim válasza:
DEZSÁVŰŰ! Rohadt sokszor szokott ilyen nekem is lenni az életbe, hogy tudom, hogy ez már velem megtörtént. Még úgy jobban nem néztem utána de most szerintem ráguglizok egy kicsit. :)
2011. okt. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

[link]


nem valami hasznos, de ezvan.

2011. okt. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó:D
2011. okt. 11. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!