Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Halak jegyűek? Aki ismer...

Halak jegyűek? Aki ismer válaszoljon.

Figyelt kérdés

Kérlek válaszoljon, aki ismer halak jegyűeket.

Az én horoszkópom halak.

Nagyon utálom..

Olvasgattam erről a jegyről és ilyesmiket ír : nincsenek barátai, nagyon csúnyák, buták, rossz lesz az életük, nem jön ki egyik jeggyel sem, nem talál rájuk a szerelem.

tényleg nagyon rondák e jegy szülöttjei ?

lehetőleg normális válaszokat szeretnék :)

köszi ^^



2011. okt. 22. 18:14
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

én is halak lány vagyok

rengeteg horoszkópos cuccot olvastam a halak jegyről és egyetlen helyen sem olvastam ilyen badarságokat

2011. okt. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Hogy miért nincennek barátai egy halak fiú személynek?


1. Nagyon megválogassa kiben bízhat, ugyanis rendkívül naív és könnyen becsaphatják.


Halak fiúhoz és lányhoz a Bika, és Rák jegy illik a leginkább! Miért? A Rák is Romantikus, a Bika meg pontosan hasonlít a halakhoz.

2011. okt. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Azt azért áruld el: Tényleg minden halak nőnek van(nak) tetoválásai?
2011. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
nekem nincs tetkóm és nem is szándékozok csináltatni :P
2011. okt. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

A horoszkóp egy nagy nulla.

Egy gyors példa, olvasgattunk párommal újságot. Én ikrek vagyok, azt írta, hogy nyugodt, békés, harmonikus lesz a párkapcsolatom. Ő mérleg, azt írták, hogy mostanában sok vita lesz a párkapcsolatában.


A horoszkóp csak azoknak van, akiknek van párkapcsolata, munkája és pénzügyei? Mert a horoszkópok 95%-a erről szól. Ha valaki nem dolgozik, nincs nője/pasija, nincsen pénze akkor hogy van ez a horoszkóp? XD


Én vevő vagyok mindenre a spiritualitás terén, nyitott elmém van, érdekelnek az ezoretikus vagy lélektani dolgok, de ne vegyünk már be ilyen emberi kitalációkat. Egy nagy kamu, fos az egész tele általánosításokkal, hogy elhidd.

A zsidók a feje tetejére állították az ezotériát.

2011. okt. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Az utolsónak csak egy megjegyzés... a horoszkóp nem egyenlő a mindenféle magazinok végén található 3 soros baromságokkal...
2011. okt. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Aki figyeli a horoszkópokat, észrevehette, hogy változik. De hogy? Körbe-Körbe. Elolvastam egyszer, másnap már a mérlegnek volt ugyanaz. Harmadiknap a másik jegynek ugyanaz. És 12 nap múlva megint ugyanaz volt nekem.


Az ilyen ezoterikus műsorok is a tv-ben. Látom, hogy kérdez a telefonáló, és kiröhögik a kérdezőt. Meg felhívja valaki és mondd neki pár mondatot és annyi, mert "véges az adásidő."

2011. okt. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Én sem hiszek abban, amikor leírja mi lesz velem holnap... hanem a jellemzésről beszéltem.

És azt szerettem volna, hogy tapasztalatokat írjatok.

2011. okt. 28. 19:11
 19/29 anonim válasza:
Halak jegyű vagyok..és egyik sem jellemző rám a felsoroltak közül!:) 30F
2011. nov. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
én halak vagyok,lány,és marha jól nézek ki:)
2011. nov. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!