Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Halak jegyűek? Aki ismer...

Halak jegyűek? Aki ismer válaszoljon.

Figyelt kérdés

Kérlek válaszoljon, aki ismer halak jegyűeket.

Az én horoszkópom halak.

Nagyon utálom..

Olvasgattam erről a jegyről és ilyesmiket ír : nincsenek barátai, nagyon csúnyák, buták, rossz lesz az életük, nem jön ki egyik jeggyel sem, nem talál rájuk a szerelem.

tényleg nagyon rondák e jegy szülöttjei ?

lehetőleg normális válaszokat szeretnék :)

köszi ^^



2011. okt. 22. 18:14
1 2 3
 21/29 anonim válasza:

uccsó vagyok:

És okos is vagyok,és nem tudom,hogy milyen lesz a jövőm,de most hál'Istennek jól vagyok.

Szerintem ez egy jó jegy,én szeretem

2011. nov. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:

halak jellemzés:


Együttérzés, önzetlenség, barátságosság, érzékenység, képzelőerő, fatalizmus, passzivitás, érzékenység, szerénység.


Legjellemzőbb tulajdonságai: érzelmes, együtt érző, könnyen befolyásolható. A Halak jegyében születtek a legromantikusabb emberek. Önzetlenek, mindenkin segítenek, aki rászorul, sőt önfeláldozók. Családszeretők és társaságkedvelő. Bár többnyire igyekszenek a háttérben maradni, csak akkor érzik jól magukat, ha nagy nyüzsgés van körülöttük. Nehezen jönnek indulatba, de ha felbosszantják őket, nehezen csillapodnak le. Szeretik a természetet, különösen folyó- vagy tengerparton érzik jól magukat.

2011. nov. 19. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
Én lány halak vagyok, nem hinném, hogy annyira csúnya lennék, mert eddig mindenkitől azt hallottam, hogy milyen szép vagy, meg nem küldtek haza. Buta sem vagyok, kitűnő tanuló voltam :) Barátaim pedig vannak, akikre mindig számíthatok. Persze vannak problémáim és nehézségek az életemben, de ez nem horoszkóp-függő. Egyébként én is olvastam már pár jellemzést a halak jegyűekről, de amiket te leírtál sehol nem láttam még :D
2011. dec. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
Nem rondák,sőt a szememben a legvonzóbbak/legszexibbek enyhe visszafogottsággal,néha félénkséggel ami különösen vonz.jóképűek,a nők is szépek,kedvesek.Én úgy írom hogy kevés emberrel jövök ki,szinte senkivel,de velük megvan az összhang,párom is halak. 24L
2011. dec. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezö! Te milyen vagy? Szerinted igazak rad az altalad irtak?


Mar irtam egy hasonlo kerdesedre (hogy a Halak az a jegy, aki a legtöbb lehetöseget kapja kihozni az eleteböl, emiatt a kezdeti nehezsegek, igy viszont sokat erhet el, es en irtam, hogy ugy tudom, Jezus is Halak volt valojaban). En is Halak vagyok, Nyilas asc-sel. Az astro.com-on a percre pontos horoszkopomban 6 oppozicio. (Ami a "nehezsegeket", vagyis inkabb feladatokat jelenti.)

Megis, mindig volt mellettem barat vagy mas, legalabb 1. De az igaz, hogy sosem voltam a tarsasag közeppontja, akinek baratsagaert versengtek. Viszont erdekes, hogy hihetetlenül vonzodtak pont ezek az emberek hozzam, rengeteg "tarsasag közeppontja" pasím volt es a ferjem is ilyen tipusu.

Okos vagyok, mindig mindenhol a jobb tanulok köze szamitottam, diploma, idegen nyelv, külföldön elek. (Mindezt a sajat erömböl, tehat hatter vagy ismerös segitsege nelkül, legalabbis eddig.) Nem vagyok kifejezetten szep, csak atlagos szepnek mondanak, ami nekem megfelel. Az arcformam Sharon Stone-hoz hasonlo, szemöldököm is, hajszinem is (IQ-m is::: :)))... tehat akkor?!?


3 Halak ferfi ismerösöm van. Egyikükkel sem jött szoba sem partnerkapcsolatom. Egyikük nekem olyan "lanyos"-nak tünt, nem lattam benne a ferfit, persze a vilagert sem sertenem meg sosem ilyesmivel... Masiknak nagyon jo a humora. A 3. nagyon jo kezügyessegü es "elelmes" ficko. Szerintem egyik sem Din Huan, es mind3-uk nagyon nagyon erzekeny. Szerintem a Halak nö kevesbe, de gyerekkent en is erzekenyebb votlam. Talan az elet megedz minket? 2 baratnöm anyja is Halak, egyiknek nagyon jo a humora, masik nagyon közvetlen es mindig irigyeltem. Allitolag a Halak nö a legjobb anya. (Remelem, ez ram is igaz! Majd par ev mulva megtudom a gyerekeimtöl...) Ferjem viszont Kos, "csak" az ascendense Halak. Ehhez kepest megvan benne ugyanaz az erzekenyseg, mint a Halak fiukban, megis, en ferfiasnak is erzem. Kettönk közül en jarok a hetköznapi dolgokban a Földön, racionalisabban felmerek helyzetet-barmit, en vagyok nyitottabb az emberi kapcsolatokra, en hivom rendezvenyekre, kimozdulni...stb. Igaz, hogy kevesbe "reklamozom" magamat, kevesbe törekszem masok elött szepet mutatni, sokkal inkabb magamnak, a magam kedvteleseinek elek, mint a ferjem, talan ezt jelenti, hoyg "maganakvalo"?

38/nö

2011. dec. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Én lenni halak, és magyar is, csak nem lenni kedvem normális válasz írása. szóval:

nincs barátom, csak két ember, aki jó hülyül. de nem igazi abrát lenni.

csúnya vagyok, rohadt kövér,

BUTA??? SÉRTÉS!!! 5-ös tanuló vagyok, jó a felfogásom, csak lusta vagyok, ezért nem nagyon tanulok.

Élet? szar az életem.

??? Nem tudom. Nem ptóbáltam a jegyekkel.

ÁÁÁ!!! De jó! NEm lesz szerelmem!!! Királyság!!!:D


Anya:

Sok barátja, és ismerőse van

Szép, csak a szüléstől kicsit meghízott, de szép

Okos

Jó az élete, szép

Jól kijön az emberekkel

Két szerelme is volt


Van akire igaz, van akire nem , inkább az aszcendensben hiszek. Én bika vagyok :D

2011. dec. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Utcsó vok, ennek üzeneM:

"halak jellemzés:


Együttérzés, önzetlenség, barátságosság, érzékenység, képzelőerő, fatalizmus, passzivitás, érzékenység, szerénység. "


Anyára igaz a legtöbb, meg néhány rám is. Tudok barátságos is lenni, meg pesszimista vagyok, és öngyilkos akarok lenni. Érzékenység, de mások előttt nem mutatom ki, visszafolytom. Szerény szerinzem vagyok. Akkora nagy képzelőerőm van! Ha elkezdek gondolkodni pl.: A coca colán, akkor eljutok pl.: Párisig is egy összefüggő gondolatmenetben.:D

2011. dec. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Elolvastam a válaszokat és sokat jelentenek. köszönöm őket ! már annyira nem is vagyok önbizalom hiányos :))
2011. dec. 21. 16:48
 29/29 anonim válasza:
Akit én ismertem,nem is a földön jár.Nem egy észlény,úgy értem nem vmi tájékozott csak a vegaság,a spiritualizmus slussz.Befolyásolható,naív,pletykás,szexuálisan túlfűtött és kb.erre kellett csak a férfiaknak ,39 évesen egy egy évig tartó párkapcsolata volt.A paranoid skizofrénia határát súrolja,állandóan azon kattog ki miért mondta és persze a rosszat feltételezve.Simán baszik nála 20-évvel fiatalabbal is és még a te barátod sem tabu.Egy hiszti és drámakirálynő,kiakasztó,fárasztó segg.Örülök,hogy vége a kapcsolatunknak.És önző
2017. máj. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!