Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Veletek történt már valamiféle...

Veletek történt már valamiféle "misztikus" dolog?

Figyelt kérdés

Ma nagyon különös dolog történt velem.

Van egy hely, ahova jártam rendszeresen. Aztán föltűnt nekem ott egy ember, aki nagyon nem volt szimpatikus. Ő is rendszeresen járt erre a helyre, időnként próbált a közelembe férkőzni.

Egyszerűen nem bírtam elviselni a jelenléttét, így hát átpártoltam egy másik helyre. Ennek már két hónapja. Erre ma az egyik ismerősöm meséli, hogy az a bizonyos ember meghalt.

Nem volt neki semmi baja, egészséges volt, de most már halott. Egy picit megrázott a dolog, mert párszor eszembe jutott, hogy ha ő eltűnne a föld felszínéről, akkor visszatérnék a "régi helyemre". Persze a halálát nem kívánom senkinek, de azért ezen a main elgondolkodtam.


Vannak hasonló tapasztalataitok?


2011. nov. 20. 23:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sok telefonos esetem van, de az egyik legkülönösebb "véletlen" a következő volt: Jött egy ügyfelem, de nagyon rohant, ezért csak a kapuban nyomta a kezembe a megrendelő lapot, kértem a telefonszámát és bediktált nagy sietve egy számot. Aztán amikor hívtam volna fel, hogy kész a cucca, egy ismerős hang vette fel a telefont, de nem ez az ügyfelem, hanem egy viszonteladói partnerem, akivel mindennapos kapcsolatban vagyok. Ez a két ember nem ismeri egymást és a telefonszámuk még csak nem is hasonlít egymásra, ráadásul az egyikőjüké 20-as a másik 30-as. Kérdeztem az ügyfelemet utólag, hogy honnan jött neki ez a szám, nagyon csodálkozott, mert ő maga sem tudta, hogy miért diktált be egy teljesen más számot, ami nem is az övé. De az, hogy egy ismerősömét, ahhoz nagy nagy véletlen kell, kb, mint egy lottó 5-öshoz. :-)
2011. nov. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Még kérdésnek is feltettem :D

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__1582..

A vége fele levő kommentemet érdemes elolvasni, úgy válik igazán érdekessé.


Velem is szoktak lenni olyasmi intuíciós dolgok, mint a 01:19-essel, de én nem megérzésnek érzem, hanem megpróbálom folytatni az eseménysort, és valamiért pont az történik, amit kigondoltam. Mintha tudatos lenne, nemtudom :D


Példák:

- Infóóra, tanárbá kérdez, hogy egy helyre milyen random számot írjunk be a feladathoz. Mondom magamban, negyvenet. Erre egy srác 3 sorral előrébb bekiabálja: negyvenet! Ugyanezen az órán történt még valami ilyesmi, csak arra nem emlékszem xD

- Befejezem mások mondatait: - ne álljunk ki a napra...(gondolatban tovább: mert vámpír vagyok) erre haverom: mert vámpírok vagyunk? Ilyenek sokszor, bár ezek inkább nyilvánvaló következtetések, mintsem csodálatos ráérzések.

- Pár hete mutatott nekem valaki egy zenés videót, két hétre rá gy fészbúkos oldal közzétette az üzenőfalra. Aztán én magam kerestem rá egy régi vicces videóra, pár napon belül kint volt egy másik oldal által. Tegnapelőtt reggel meg véletlenül rátévedt a kezem a telefonom zenelistáján a Guns 'n' Roses: Civil War-ra, meghallgattam. Két óra múlva bekapcsolom a gépet, ki nem találjátok melyik zenét rakta ki az előző fészbúkos oldal...

2011. nov. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A történeted bizonyítja hogy a gondolataid iránt is felelősséggel tartozol.

Tudnod kell mit kívánhatsz, és hogyan teheted, mert a kívánságok kijutnak a közös tudatba, és megvalósulhatnak.

Elképzelhető, hogy a kívánságod erősebb volt, mint az ember életben maradási vágya, vagy felülkerekedett rajta, mert érezte a zavart, és összekuszálódtak a gondolatai, vagy egyszerűen rossz passzban volt, ( talán ezért volt számodra olyan kellemetlen), és nem volt elég erős, hogy az élethez ragaszkodása több legyen, mint a hamarabb megfogalmazott kívánságaid.


Nincsenek véletlenek.


Ugyanakkor lehet hogy a közös tudat szintjén az ő feladata a halál volt, hogy te megtanulj valamit.

2011. nov. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, engem egyszer ért egy csalódás egy szórakozóhelyen, emiatt nagyon megutáltam azt a helyet, és láss csodát, be is lett záratva!:) (Zöld pardon)
2011. nov. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszi a sok hozzászólást! Nem hittem volna, hogy ennyi minden történik az emberekkel. Olykor nekem is vannak megmagyarázhatatlan megérzéseim, de a tegnapi nap tényleg egy kicsit kizökkentet.


Köszi mindenkinek, érdekes volt olvasni őket!

2011. nov. 21. 19:37
 16/16 anonim ***** válasza:
8/15 Ez eleg erdekes, ilyenek velem is tortentek mar!
2012. ápr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!