Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tudtok a "fiatalság...

Mit tudtok a "fiatalság forrása" ról? Hisztek benne?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 19:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom, 200 évesen már nagyon kevés dologban tudok hinni....
2011. dec. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. dec. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek benne és ezt már Da Vinci-nek is megmondtam amikor megitatta velem azt a löttyöt!
2011. dec. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Az okkult tanítványság szintjén az asztráltest, mint tudatos átlépési zóna szerepel, mert csak egy letisztult, átvilágított asztráltest válhat a mentális Én uralom-átvételének eszközévé.
2011. dec. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

A lifenetwork-ön volt egy adasban egy kisgyerek, aki 2-3 eves kora ota allitolag nem öregszik egy genhiba miatt. Pl. 20-30 eves es meg mindig 3-nak nez ki.

Szerintem nincs örök fiatalsag, mert a test egyszerüen nem olyan termeszetü, egyszerüen elhasznalodik, erre az eletre van csak teremtve. Szerintem vagy hirtelen mas okbol halaleset törtenik a fenti esetben, vag mas ok, amiert majd hirtelen pl. 2 nap alatt megöregszik, mielött meghal az illetö.

Minden valtozo, meg ilyen genekkel is kell legyen valami valtozas evröl-evre, naprol-napra...


Amugy en nem hiszem, hogy boldogabb lennek a 20 evvel ezelötti testemben, 18 evesen. Valahogy minden kornak megvan a maga szepsege, mar az szep, hogy atelhetem. Persze akinek betegsege van, vagy le akar fogyni, az mas, de az szerintem tevesen gondolja, hogy a 18 eveskori alakjat/testet akarja vissza, inkabb a mindenkori egeszseges testeben, jo alakjaban erezne jol magat.

A sejtek folyamatosan cserelödnek, es cserelödhetnek termeszetesen rugalmasra, egeszsegesre, dehogy mindig ugyanarra, ugyanolyan informaciot hordozora? Unalmas lenne, mert szerintem akkor nem lennenk mindig többre kepesek...

2011. dec. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
kérdezd Dorian Grey-t
2011. dec. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ a 22:30-asnak! De az elsőknek viszont üzenem: ez nem humorszák, talájjatok ki vicceket és írjatok róla könyvet de NEKEM NINCS SZÜKSÉGEM RÁJUK. Mindenki kíméljen meg az ilyen válaszoktól!!!!!
2011. dec. 15. 18:31
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi semjénzsolti!
2011. dec. 15. 18:31
 9/15 anonim ***** válasza:

Ne nekem köszönd, hanem az ezoterikus bullshit-generátornak. :D


[link]

2011. dec. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez nem "humorszák"? Humorzsákot akartál írni, nemde?


Amúgy meg poént írtam, mert tanult ember egyből felismeri a hülyeséget még kérdés formájában is! Azaz vagy poénból íródott a kérdés, vagy (és ez a rosszabb változat) komolyan kérdezel ekkora baromságot.


Kicsit jobban kellett volna hajtani a suliban, akkor jobban menne a helyesírás és a gondolkodás is.

2011. dec. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!