Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tudtok a "fiatalság...

Mit tudtok a "fiatalság forrása" ról? Hisztek benne?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 19:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

+

semjénzsolti is szívatott csak olyan sötét vagy, hogy észre sem vetted, sőt még meg is köszönted!


Ezoterikus bullshit generátor:

A bullshit mint kifejezés begyűrűzött a magyar szlengbe is. Na meg azért ezt a címet választottuk, mert magas rá a google keresések száma ;) A szó annyit tesz magyarul, hogy „bikaszar, vagy tehénszar”.



Azokat a semmitmondó, üres szólamokat, kevésbé sem illatos szóvirágokat hívjuk így, amivel vidáman megtölthetünk egy előadást, cikket, dolgozatot, akkor nagyon is „tudományosan szakmaiasnak” fog tűnni amiről beszélünk.

(A szövegkörnyezettől függően természetesen ezek lehetnek valóban mély értelműek is – de ez ritka, mint a világvége teóriákban az örök élet ital recept!)

Mi most az ezotéria világában néztünk körül.

2011. dec. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

A 8:29-esnek: hajtok a suliban, évfolyamelső vagyok és persze kitűnő. Lehetnek hibáim mivel ember vagyok. Úgy hiszem ez az oldal nem azért van, hogy poénkodj, hanem hogy ha valakinek van kérdése azt feltegye és ha valaki tudja rá a választ, akkor leírja neki. De ha ennyire vicces kedvedben vagy, akkor ne ebbe a kategóriába keresgélj és írj kommentárt! És attól hogy feltettem egy kérdést,, Mit tudtok a "fiatalság forrása" ról? Hisztek benne? " még nem biztos hogy én hiszek benne! És amúgy meg írok egy számodra is felfogható példát: van egy ember, aki szereti a Harry Pottert. Valószínű, hogy nem hiszi el azt ami benne van, de azért szívesen megnézi.

Vagy ha valaki mítoszok után kutat, valószínű nem hiszi el azt, de mégis kutatja, foglalkozik velük.(Minotaurusz)

És a jövőben kímélj meg az ilyen szánalmas kommentároktól!

2011. dec. 26. 10:39
 13/15 A kérdező kommentje:
A 8:32-esnek: nem vagyok sötét, és ne magadból indulj ki!
2011. dec. 26. 10:41
 14/15 anonim ***** válasza:

Kedvesem. Évfolyamelsőként sajnos csak az EQ pontjaidon tudsz növelni, az IQ is kell hozzá, hogy valamit is érj. Az, hogy tudod milyen esemény társul 1222-höz, még nem biztos, hogy életrevaló vagy.


A kérdés maga vicc. Azonban ha komolyan gondoltad, akkor te vagy a vicc.

2011. dec. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

A kérdés nem vicc! Nem ismersz, nem tudod ki vagyok és nem is fogod megtudni ha rajtam múlik. Nincs hozzá jogod, hogy csak úgy sértegess és képzeld, megvárom még elképzeled...annyi IQ-m tuti van, hogy abbahagyom ezt a szánalmas veszekedést, amit kezdtél, úgyhogy fölöslegesen töröd magad, már nem fogok ezen kívül válaszolni, akármit is írsz! Nem vagyok hülye, szóval hülyékkel sem beszélek.

Jó éjt örökre, mert nem igen van rá esély, hogy valami halvány fény is megjelenjen a sötét fejedben.

2011. dec. 28. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!