Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez Deja Vu volt amit megálmodh...

Ez Deja Vu volt amit megálmodhattam?

Figyelt kérdés

Az iskolámban volt egy karácsonyi ünnepség és a nagy része ismerős volt az álmomból.

Pl.: oldalra néztem és ugyan úgy álltunk ahogy az álmomban.


2011. dec. 22. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,ha valahol már láttad,úgy érzed,hogy már átélted,akkor deja vu volt.Nagyon érdekes az ilyen.Nekem is szokott lenni.
2011. dec. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is részese voltam egy ilyennek csak az volt a különös hogy olyan dologról volt az álmom aminek semmi értelme sem volt és az esemény vagy egy évvel az álom után volt meg.
2011. dec. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
részleges jövőbe látás.
2011. dec. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ezt tudósok azzal magyarázzák, hogy az egyik szemünk pár ezred másodperccel hamarabb érzékeli a dolgokat

lehet hogy tényleg így van, nem tudom

egyszer azt álmodtam hogy egy forgalmas út járdaszigetén ébredtem, láttam az épületeket, a furcsán elsuhanó autókat, a fényeket, mindent

erre az álomra mai napig emlékszem, pedig kiskoromban volt

pár év múlva az álom után mentünk vidékre, és nem fogod elhinni, de ugyanazon az úton mentünk végig, ahol álmomban felébredtem

pedig sose jártam ott előtte és nem is láttam hasonlót se :)

2011. dec. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk vele egyedül! :)
2011. dec. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!