Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy lehet a tudat alattit...

Hogy lehet a tudat alattit irányitani?

Figyelt kérdés
Szóval hogy miközben alszok ugye álmodok és azt szeretném megtanulni csinálni,hogy ne csak nézzem magamat ahogy verekszem álmomban,hanem hogy énis irányithassam a tudatalattimat mint a MMORPG-k ben.Mert annyira idegesit hogy álmomban az ütések nagyon gyengék,és érzem mintha félelmemben visszaszoritanám,de tudom hogy nagyobbat is tudnék...
2011. nov. 13. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem te akkor nem vagy tudatába hogy mire tudsz kihatással lennia tudatalatiddal , vagy azt nem tudod hogy miért , vagy mit álmodsz.


Álom-minden ami az álomba szerepel valamilyen üzenete van , azokat nem birod megváltozattni.Nekem sokszor volt hogy mikor megnéztem az álmom jelentésére , megmondta h mi lesza jövőbe.


Tudatalattival , birod irányítani az életed , kicsit hülyén hngzik de igaz.Ha sokáig azt hajkurászod hogy pl meghízol akkor bizonyos idő után megfogsz hízni. Szóval ugy müködik hogy , naponta elmondod magadba hogy mit akarsz és hiszel is benne.Tudok bizar történeteket, amik tényleg megtörténtek evvel a módszerrel .leirhatom ha akarod.

2011. nov. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 DemonicEnigma666 válasza:
Általánosan keress rá a tudatos álmodás jelenségére, táplálj őszinte vágyat a cél érdekében, és teljesülni fog, amennyiben önfejlesztésről van szó. Légy tudatában, ahogy elalszol, az is megeshet, hogy közvetlenül egy álomba ugrasz. Saját magadon belül hihetetlennek hangzó változásokat tudsz okozni, ha visszakeresed a forrását, hogy mi okozza az álmok létrejöttét meg sok egyebet, visszafejlődni semmiképpen nem fogsz ha kísérletezel önszántadból, megállapítasz, felfedezel, kérdezgetsz, ami a spirituális fejlődés első szintje. Meglátod, varázsütésre minden megváltozik, mintha egy szunnyadó kapcsolót ástál volna elő legmélyebbről. Egyébként nem tudom, hogy miért csak öntudaton kívül tudok belépni transzállapotba, akkor, amikor legkevésbé számítók rá, nagy kár.
2012. márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tudat alattit nem lehet irányítani, de ha összhangba kerül a tudatoddal akkor nyertél.
2012. aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!