Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám felébreszteni...

Hogyan tudnám felébreszteni ezeket az emlékszerűseget?

Figyelt kérdés

Van olyan, hogy amikor zenét hallgatok (nem mindegy, hogy milyet) akkor emlékek villannak be de nem rólam. Olyan szokott lenni, hogy azt hiszem egy füves táj, egy kispatak vagy valami olyasmi, egy fiatal lány és egy fiatal fiú, talán szerelmesek. Abban biztos vagyok, hogy régi a történet (több) 100 évvel ezelőtti is lehet. Ha koncentrálok rá akkor is nagyon-nagyon homályos. Hogyan tudnám kivenni, hogy mi van benne?


http://www.youtube.com/watch?v=X6KFq6M8gV4

Akkor van amikor ehhez hasonló zenéket hallgatok (a női hang). Amúgy fiatal vagyok, nem szeretem az ilyen stílusú zenéket, de 1-2 megfog.


2012. febr. 9. 18:45
 1/2 A kérdező kommentje:
Esetleg ha tudtok ilyesmi zenéket, linkelhettek!
2012. febr. 9. 18:45
 2/2 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül a dologgal, sokszor nekem is villanak be csak ugy spontán, olyan emlékszerüségek amik nem velem történhetek meg
2012. febr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!