Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor megszületik a kisbaba,...

Amikor megszületik a kisbaba, az első nap sokat alszik nagyon, kell felébreszteni etetni vagy ha fel van és kell neki, akkor kapjon cicit?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor fent van mindig kínáld meg. Enyém első nap csak 2x evett. Nem lehetett felkelteni (nehéz is volt a szülés, nyaka köré is tekeredett a köldökzsinor)
2012. jan. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A csecsemősök is keltegették, de az enyém nem hagyta magát, mindig visszaaludt.:) Elvileg 3-4 óránként kellene nekik enniük, de ha nem megy, akkor nem megy. Azért túl sok idő nem maradhat ki az elején, mert hamar kiszárad egy ilyen kis csöppség.
2012. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is mondták a csecsemősök, hogy 3 óránként ébresszem fel a kislányom. Hát nem sikerült! (Megjegyzem: nem sárgult be!) Mikor elkezdték az "ejnyebejnyézést", közöltem, hogy nosza, itt a lehetőség, nekik úgyis nagyobb rutinjuk van a dologban, ébresszék fel! Milyen meglepő: nekik sem sikerült! :D

Most 17 hónapos, amikor éppen nem fogzik, óriásikat alszik!

2012. jan. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen volt.Fel kell kelteni, mert az újszülötteknek még nagyon kis mennyiség fér a gyomrukba, ezért kell nekik gyakran étkezni. Fáj az embernek, de fel kell ébreszteni. Kb. 1 hétig tartott ez nálunk.
2012. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kórházban csináld azt amit mondanak.Ha hazamentek pedig úgy csináld ahogy neked tetszik-én nem ébresztettem(a dédi mondta és még mennyi mindenben igaza volt, van utólag, aki 76 éves).9 hónapos a kislányom.
2012. jan. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

gen, ha ébren van, kínáld meg, akár 2 óránként, aztán hadd aludjon amíg jólesik.

egyedül akkor ébreszteném ha valami betegség kapcsán muszáj lenne "tömni".

2012. jan. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 5-6 órára is bealudt ezért keltettem utána fel.
2012. jan. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!