Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy ezért nem...

Lehetséges, hogy ezért nem érti az ember az élet értelmét?

Figyelt kérdés

Sokat tűnődtem végül azt hiszem rájöttem. Az a lényeg, hogy mint ismeretes az ide látogató földönkívüliek akik alkottak minket részben az itt található ősemberből, részben magukból, olyan testet akartak nekünk hogy gondolkodásra képtelen rabszolgák legyünk, aki sok fizikai munkára képes, hogy dolgozhassunk az Annunakik barlangjába. És ez így is tőrtént, ázsiában napi 20 órában dólgoznak havi 1-2 szabadnappal emberek tömegei, ha viszont a szellemi teljesítményt kellene sorolni, az kevés van, részben mert a technikát és a tudományt a mai napig az idegenektől kapjuk. Nézz szét milyen sok alacsony i.q-jú ember van szerte a világon, de elég ha ezen a fórumon nézel szét.


Lényeg az, hogy az Annunakik nem akarták hogy ismerjük a világot, a teremtőt és így az agy azon részeit kifejlettlenül hagyták pl tobozmirígy


2012. febr. 12. 16:08
1 2 3
 1/28 Mirk ***** válasza:
79%

"mint ismeretes az ide látogató földönkívüliek akik alkottak minket"


Szerintem ez a legtöbb ember számára egyáltalán nem "ismeretes".


"Nézz szét milyen sok alacsony i.q-jú ember van szerte a világon, de elég ha ezen a fórumon nézel szét. "


Igazad van, valóban rengeteg alacsony IQ-val rendelkező ember van itt.


Ha valóban igazad van, az Annunakik jó munkát végeztek rajtad.

2012. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
49%
Te úgy... hogy? Mi..?
2012. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Nos, én biztos nem dolgoznék napi 20 órákat 1-2 szabadnapért.Azt látom, hogy mindenhol sok a birka, meg rabszolgatartóból is van épp elég, de én például egyik sem vagyok, akkor én honnan származom????


"Nem akarják, hogy ismerjük a világot, a teremtőt"


Ahhoz képest elég sokat felfedeztünk már a világból és vallásos ember is jócskán van.

Tobozmirigy...Nos, szerencsére vannak azért szép számmal, akik nem a szemellenzős szkeptikusok körébe tartoznak és nem riadnak meg tanulmányozni a "természetfeletti" jelenségeket.


Ha pedig anukik vagy mi a hátam, valóban léteztek és rabszolgákat tartani jöttek ide, akkor csoda, hogy még senkinek sem jutott eszébe felhúzni őket az első fára!

2012. febr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
52%
Igen idegenek hoztak minket ide hogy gazdatestek legyünk egyszer, de azokat Goa'uldok-nak hívják és soha többé nem jönnek el értünk mert az emberiségből összességében csak egy nagy kalap sz.ar lett, itt meg azért van 9%-ban alacsony IQ-val rendelkező ember mert a többség nem üti meg a 15 évet.
2012. febr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Ha ilyen genetikai manipuláció történt volna, arról ma tudnánk. Nagyon jelentős változás ez ahhoz, és azonnal észrevettük volna az első összehasonlító DNS vizsgálatnál.
2012. febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
a kérdésedet figyelembe véve ez nagyonis valószinű
2012. febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
72%
Hallod, te nagyon okos vagy..
2012. febr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

mirk gondoltam, hogy ezt az alpári szintű poénnak látszó alattomos célzást elsütik, de ha még számodra sem ismert, akkor ismerethiányban szenvedsz, szal ez inkább rád vonatkozik.


akkor én honnan származom????

Te is mind keresztezettek vagyunk, a tested képes lenne rabszolgamunkára, ha nem is vagy rákényszerítve, de mentálisan viszont jócskán alúlteljesítünk.


"Ahhoz képest elég sokat felfedeztünk már a világból"

A tudást az alienektől kaptuk.

2012. febr. 12. 18:42
 9/28 Mirk ***** válasza:

"mirk gondoltam, hogy ezt az alpári szintű poénnak látszó alattomos célzást elsütik, de ha még számodra sem ismert, akkor ismerethiányban szenvedsz, szal ez inkább rád vonatkozik.


akkor én honnan származom????

Te is mind keresztezettek vagyunk, a tested képes lenne rabszolgamunkára, ha nem is vagy rákényszerítve, de mentálisan viszont jócskán alúlteljesítünk."


Lehet, hogy hozzád képest ismerethiányban szenvedek, azonban ez az állapot megfelelő számomra, mivel a te ismereteid könnyfakasztóan nevetségesek nekem.


Az, hogy az emberi test képes erre vagy arra semmit sem bizonyít az "elméletedből". Mely elmélet, ha szabad megjegyeznem annyira felfoghatatlanul nevetséges/gyerekes/idióta/hülye/abszurd, hogy hirtelen nem is tudnám rendesen megfogalmazni az érzést mely elfogott amikor elolvastam ezt a kérdést.

2012. febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
A kérdező igenis jól gondolkodik. Persze nem nyilvánítanám alacsony iq-júnak azokat akik nem osztják a véleményét. Én ugyan ezen véleményen vagyok mint a kérdező, de nem feltétlen Annunakik lehettek akik betlepítettek minket akármék faj lehetett. Ja és igen, hybrid faj vagyunk.
2012. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!