Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy ezért nem...

Lehetséges, hogy ezért nem érti az ember az élet értelmét?

Figyelt kérdés

Sokat tűnődtem végül azt hiszem rájöttem. Az a lényeg, hogy mint ismeretes az ide látogató földönkívüliek akik alkottak minket részben az itt található ősemberből, részben magukból, olyan testet akartak nekünk hogy gondolkodásra képtelen rabszolgák legyünk, aki sok fizikai munkára képes, hogy dolgozhassunk az Annunakik barlangjába. És ez így is tőrtént, ázsiában napi 20 órában dólgoznak havi 1-2 szabadnappal emberek tömegei, ha viszont a szellemi teljesítményt kellene sorolni, az kevés van, részben mert a technikát és a tudományt a mai napig az idegenektől kapjuk. Nézz szét milyen sok alacsony i.q-jú ember van szerte a világon, de elég ha ezen a fórumon nézel szét.


Lényeg az, hogy az Annunakik nem akarták hogy ismerjük a világot, a teremtőt és így az agy azon részeit kifejlettlenül hagyták pl tobozmirígy


2012. febr. 12. 16:08
1 2 3
 11/28 Mirk ***** válasza:
Árulja már el valaki, ha keresztezett/hibrid faj vagyunk, akkor mikből lettünk létrehozva?
2012. febr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Mirk én nem dicsekednék a tudatlanságommal, egyébként ha a kérdésem tárgyi tudását sem ismered, minek szolsz hozz ? Trollkodunk mi ?!


# 10/10 Nem azokat nyílvánítottam alacsony i.q-júaknak akik nem osztják a véleményemet, hanem általánosságban az emberek között, tehát még az átlagos 100-as ember is keveset ért meg a világból és a zseni is csak időnként alkot valamit.


Arra gondoltam, hogy az ember szelleme sokszor szárnyalna, érezzük a lelkünk mélyén hogy többre vagyunk képesek valójában csak ez a fizikai test nagyon vissza van fogva és mentálisan is valószínűleg eléggé lecsökkentették a "teremtők" tudatosan a képességeinket. Valszeg valaha egy normális testben amelyet az evolúció hozott létre képesek voltunk nagyon sok eztériás dologra, csak ettől megfosztottak a gonosz földönkívüliek hogy uralkodhassanak rajtunk.


Ismert, hogy a növények kifinomúlt telepátiával érintkeznek, már az evolúció kezdetén jelen volt sok ESP képesség, mi pedig látod, hogy szinte semmire sem vagyunk képesek ebből.

2012. febr. 12. 22:10
 14/28 anonim ***** válasza:

"Nézz szét milyen sok alacsony i.q-jú ember van szerte a világon, de elég ha ezen a fórumon nézel szét."

Akkor en most annuaki vagyok vagy idegen, h ilyen okos vagyok? :))

Komolyra forditva: Nezz szet a vilagban, milyen sok magas IQ-u ember van? Eleg, ha megnezed a feltalalokat, hires embereket... Hogy latod, a pohar felig üres vagy felig tele van? Sztem en a felig tele oldalat irtam, Te a felig üreset...

Amiröl irtal, a reptoidos "tanulmany"-on alapul, ami sztem egy fantaziaszülemeny. Egyszerüen azert, mert (sajnos) az ember is kepes az abban leirtakra, nem kell ahhoz földönkivüli vagy belüli... Sok mindent eröszakkal, masokon, embertömegeken keresztülgazolva ertek el...stb.

Sztem amit irtal, az nem lehetseges.

2012. febr. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Kérdező, a legutóbbi kommenteddel megfogalmaztad pontosan azt amire én is gondoltam/gondolok már sok éve. Mármint ami az emberi testet illeti illetve annak korlátait.


Én olvastam olyat is hogy a Föld egy olyan "börtön" bolygó ahova azokat a lelkeket (spirituális lényeket) zárják, amelyek csak ilyen és ehhez hasonló formában létezhetnek és nem tudnak kijutni semmikép erről a bolygóról mivel valamiféle rossz, lények vagyunk, de ugyebár mivel a memória fizikális (elhalandó)nem emléxünk sose a múltunkra, előző életünkre és ezen a bolygón születünk újra és újra és újra............. nem engednek ki minket sehogy. Persze ez lehet hülyeség, de gondoltam leírom ezt az elméletet is ha más nem kiröhögtök.

2012. febr. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

kérdező én annyival vagyok okosabb nálad hogy tisztában vagyok vele hogy mennyire keveset tudok, te viszont nyilvánvalóan nem Nem vágyom az annuakármikkel kapcsolatos pontos ismeretekre , mivel a jelenséget pontossan ismerem, mikor én voltam kiskamasz akkor a kis szürkékkel ment ugyanez a hülyeség, annyi válltozott hogy most visszatértünk a hatvanas évek mentális szintjére ami a népbutitást illeti.

Nem kéne a saját korlátoltságunkat kitalállt lényekre kenni mert addig esélyünk sincs értelmesseb életre...

2012. febr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

# 15/16 Egyetértek veled, sztem biztosan van benne valami hogy börtönbolygó lehetünk, bár én nem pont erre gondoltam, de sok magasan kvalifikált barátomtól akik nem hittek az ezotériában és az ufókban sem saját szájukból, önnállóan erre a következtetésre jutottak. Véleményem szerint, ez úgy alakúlhatott ki hogy eredetileg egy fellázadt rabszolgafaj voltunk és szeparáltak minket az "Istenek"Annunakik, megtettek mindent hogy az örök élethez elegendő tudást ne bírtokóljuk, ez benne is van a bibliában. Valahogy olyan gyenge mentális képességekkel van ellátva a testünk, hogy képtelenek vagyunk magas szintű szellemi tevékenységre, pl telepátia, telekinézis ESP stb, pedig ez egy átlag lénynek, ha nem befolyásólják mesterségesen az evolúciót az idegenek alap dolog lenne !


# 14/16 Nem hiszem hogy okos vagy, elég nagyképű vagy nem gondolod ?! A legtöbb tudást a földönkívüliektől kaptuk és kapjuk a mai napig. A dogonok is megmondták. Az evolúció meg amit az iskolában tanulsz ahhoz több hiszékenység kell, mert meglehetősen irreális, hogy pl a nagy piramis a semmiből kiemelkedik tökéletesen stabíil és pontos semmilyen mérnöki vagy tudományos próbálgatás nem előzte meg, míg az utána épűltek, csak tákolmányokm kicsik és pontatlanok.


Méghogy, egy igazság van abban amit írtál, hogy keveset tudsz, de ezt én még fokoznám és ennyi.

2012. febr. 13. 14:47
 18/28 anonim ***** válasza:
27%

wtf is this shit?

hát ez extra facepalm volt.

képzeld, én is olvastam azt a könyvet amelyikben ezekről az Inuaki-Annunaki b*romságokról írnak.

most ennyi erővel én is megírhatnám, hogy én vagyok a kiválasztott, meg én majd elvezetem a népet mittudoménhova.. és a sok h*lye meg hinne is nekem. komolyan, annyi ilyet találni a neten, ezeket az önjelölt prófétákat, akik aaannyit de aaaannyit tudnak a világról.. és ki tudja honnan? szerintem még ők maguk se hisznek benne, csak néph*lyítés az egész.

de bevallom, egy-két hónapig én is elhittem. kis h*lye voltam. de legalább mostmár tudom hogy ezeknek nem szabad hinni. szerintem te is azért hitted el mert fejletlen az akármilyen mirigyed.

2012. febr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

de hogy válaszoljak a kérdésedre


Nem, nem lehetséges.

2012. febr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Akkor komoly értelmezési problémáid vannak, mert nem arról szólt a könyv, hogy elviszi a népet
2012. febr. 13. 15:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!