Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy ezért nem...

Lehetséges, hogy ezért nem érti az ember az élet értelmét?

Figyelt kérdés

Sokat tűnődtem végül azt hiszem rájöttem. Az a lényeg, hogy mint ismeretes az ide látogató földönkívüliek akik alkottak minket részben az itt található ősemberből, részben magukból, olyan testet akartak nekünk hogy gondolkodásra képtelen rabszolgák legyünk, aki sok fizikai munkára képes, hogy dolgozhassunk az Annunakik barlangjába. És ez így is tőrtént, ázsiában napi 20 órában dólgoznak havi 1-2 szabadnappal emberek tömegei, ha viszont a szellemi teljesítményt kellene sorolni, az kevés van, részben mert a technikát és a tudományt a mai napig az idegenektől kapjuk. Nézz szét milyen sok alacsony i.q-jú ember van szerte a világon, de elég ha ezen a fórumon nézel szét.


Lényeg az, hogy az Annunakik nem akarták hogy ismerjük a világot, a teremtőt és így az agy azon részeit kifejlettlenül hagyták pl tobozmirígy


2012. febr. 12. 16:08
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
76%

Mondd csak, te hallottál már a tudomány történetéről? Hogy mire ki hogyan jött rá? Csak mert megvan, nem a semmiből került elő egyszercsak a tudás.

Szóval ez nem jött be.

2012. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Ez most valami paródiája akar lenni a különféle elborult idegenes elméleteknek, vagy mi? Az kizárt, hogy ez valaki komolyan gondolja.
2012. febr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

"14/16 Nem hiszem hogy okos vagy, elég nagyképű vagy nem gondolod ?! A legtöbb tudást a földönkívüliektől kaptuk és kapjuk a mai napig. A dogonok is megmondták. Az evolúció meg amit az iskolában tanulsz ahhoz több hiszékenység kell, mert meglehetősen irreális, hogy pl a nagy piramis a semmiből kiemelkedik tökéletesen stabíil és pontos semmilyen mérnöki vagy tudományos próbálgatás nem előzte meg, míg az utána épűltek, csak tákolmányokm kicsik és pontatlanok."


Ezt irtam eredetileg:

"Akkor en most annuaki vagyok vagy idegen, h ilyen okos vagyok? :))

Komolyra forditva..."

Ha a viccet nem erted, az a Te figyelmetlensegi (?) vagy megertesi (?) problemad... :)

Lehet, hogy meglepödnel, es mellesleg nem agyalnal ilyeneken, ha tudnad mindazt, amit en tudok az altalad leirtakon kivül is. No de mindegy, ez mas tema.

Lehet, h furcsa, de nem a levegöbe irok a reptoidos temahoz sem, többek közt azt is elolvastam es több helyröl tajekozodtam. (Egy masik temahoz irtam is azoknak, akik a reptoidos fantaziairomany ismerete nelkül szoltak hozza, h valoban felelemkeltö es nem csoda, h sokan bedöltek.)

Azt irod Meghogynak, hogy "komoly értelmezési problémáid vannak, mert..." - tudod-e, hogy a regi filozofikusok szerint amit a masikra mondunk, az leginkabb magunkra jellemzö? A helyedben nem Meghogy felett itelkeznek, hanem a valaszokbol azt szürnem ki, ami egy masik megvilagitasba helyezi ezt reptoidos bigyo temat, ami elöbbre visz, de persze te döntöd el.


14/16

2012. febr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 kris.king ***** válasza:
53%
Ez érdekes egy idegen fajjal sem találkoztunk mégis ismerünk már ezret. Annunakit sem láttunk még mégis tudjuk hogy ők teremtettek rabszolgának. Amit mégis honnan tudunk? A tudásunkat az idegenektől kaptuk\kapjuk? WTF? Nem szólgák vagyunk akiknek nem szabad tudni semmiről? Ez elég ellentmondásos. Korábban azt írtad hogy a telekinézis és a hipnózis alap dolog lenne. Ezt honnan a fhaszból veszed? Ez a leghülyébb összeesküvés elmélet amit valaha hallottam. Egyébként van valami bizonyíték az Annunakik létezésére? Vagy hogy egyáltalán jártak itt idegenek? Nem, nincs bizonyíték. Mégis annyi mindent tudunk róluk. És igen sajnos tényleg sok hülye van a Földön. Például te.
2012. febr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 kris.king ***** válasza:
Mégis annyi mindent tudunk róluk. Kihagytam hogy ezek a fajok csak kitaláltak ahogy az annunakik is.
2012. febr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Tedzsasri ***** válasza:

Az elet ertelmet nagyon keves ember erti,es nagyon nehez megerteni.

A VEDAK ezt is feltarjak elottunk.

Mert amikor leesunk a lelki vilagbol ide az anyagiba,kapunk egy durva fizikai testet es az nagyon befedi az eredeti identitasunkat a LELKUNKET.

Itt az anyagi vilagban az anyagi torvenyek uralkodnak,az anyagi erok hullamai visznek minket erre- arra.

ISTENNEK 3 fo energiaja van :lelki, hatar es anyagi energiaja.Az eloleny a hatarenergiahoz tartozik,azert mert a lelke a lelkienergiahoz tartozik a teste meg az anyagihoz.De tole fugg ,h melyikben akar elni.De mivel tudatlan,a testtel azonositja magat es igy az anyagi vilagban marad az anyagi elvezetekhez ragaszkodik es nem a lelkiekhez.

A lelkivialg sac-cit- ananda...orok-tudatos es gyonyorrel van teli.

Az anyagi vilag ideiglenes-tudatlan es szenvedessel van teli.

Isten anyagi energiajat,nevezik meg az illuzio energiajanak,mert illuzioban tart minket es azt hiszuk ez a valo vilag.

De nevezik meg a tudatlansag energiajanak,ami minket a tudatlansagban tart,h ne tudjunk Istenrol.Ez a mi buntetesunk amiert elfordultunk ISTENTOL,ez az anyagi vilag azert van h eltakarja ISTENT elolunk mert ezt akartuk elfordultunk tole,es h kielhessuk vagyainkat mert uralkodni akarunk az anyagi termeszeten.De semmi nem fog nekunk sikerulni,csak szenvedni fogunk,az elet vegen mindenki meghal,mert MINDEN ISTEN..az ABSZOLUT IGAZSAG...az anyagi vilag,a lelki vilag ,mi, minden Isten resze...es mi nem gyozhetjuk le ISTENT vagyis az anyagi termeszetet.

Az anyagi vilagot bortonnek is nevezik,es innen csak ISTEN segitsegevel kerulhetunk ki.Isten megaldja kegyevel azt aki megerdemli es keresi OT.

Sok millio elet utan, ha komolyan vesszuk a tanitasat es kovetjuk is,vagyis ugy elunk ahogy tanacsolja akkor segit nekunk es kiemel minket ebbol az anyagi vilagbol es visszamehetunk haza HOZZA.

DE NAGYON RITKA AZ OLYAN LELEK AKI HAZATER.

nagyon ritka az a lelek aki megtalalja az elet ertelmet es ugy is el ,h hazaterhessen.PEDIG EZ AZELET ERTELME.

2012. febr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

#26.

(2012.febr.22.13:46)

Köszönjük!

Szuper!

Ez az egy mondat nem kellene bele:

"Ez a mi buntetesunk amiert elfordultunk ISTENTOL."

Sztem hagyjuk ez a "büntetés" dolgot...

2021. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

"..NAGYON RITKA AZ OLYAN LELEK AKI HAZATER.."


De hát te magad írtad, hogy ez a hazatérési lehetőség csak

nagyon-nagggyon-nagy-nagyon

sokára adatik meg az emberiség számára.


Így hát persze hogy jelenleg kevesen vannak...

2021. szept. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!