Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy lehet ez? Csak véletlen...

Hogy lehet ez? Csak véletlen műve?

Figyelt kérdés
többsző gondoltam h mifog történni és elég sokszor meg is történ volt hogy nemis egy embernek kitaláltam mire gondol vagy hogy mit fog mondani tegnap pedig mentem az utcán és kitaláltam hogy az előttem lévő megfordul és rámnéz vagy azt hogy egy nő elfut melletem és amkor vissza fordulok már sételni fog hogy lehet ez ?
2012. febr. 19. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:

nah ez érdekes ez kb olyan mint aza trükk hogy ezt mondod valakinek:

-Gondolj egy színre, egy virágra, és egy szerszámra. Ne mond el mire gondoltál. Fogadjunk hogy a pirosra a rózsára és a csavarhúzóra gondoltál...

10 ből 9x bejön...

2012. febr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és még olyan is volt hogy gondoltam valakire és pár percel később pont összefutottam vele az utcán
2012. febr. 19. 14:24
 3/5 anonim válasza:
Velem olyan volt, hogy gondoltam egy zenére és énekeltem magamban, erre adót váltok a rádión, és az a zene ment. Ez többször is előfordult. Vagy az a szám következett, amire gondoltam.
2012. febr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ilyen nekem is volt már :)
2012. febr. 19. 14:37
 5/5 anonim válasza:
www.youtube.com/watch?v=N1S2bGh9hGc
2012. febr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!