Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan oldhatok vagy oldhatunk...

Hogyan oldhatok vagy oldhatunk fel többen saját magunkról átkot/rontást/balszerencsét, esetleg szellem űzést (de az nem fontos)?

Figyelt kérdés
Nagyon sürgős és és csak olyanokat írjatok légyszíves amin mi magunk oldjuk fel.

2012. márc. 4. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Úgy, hogy felülemelkedünk azon a téveszmén, hogy valaki a puszta akaratával ártani tud nekünk.
2012. márc. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, megadom a bankszamlaszamom;)
2012. márc. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát kledves 1. kommentelő. :) én rrégebben teljességel lehetetlennek tartottam volna ezt az egészet de azóta rájöttem hogy nincs lehetetlen és mostmár hiszekbenne és szertném ha egy olyan válasz születne amiben megtudhatom a kérdésemre a választ. :)
2012. márc. 5. 06:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom akkor, talán majd jön valaki, aki szakértő a témában. Megkérdezhetem, hogy mi történt?
2012. márc. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 zeronibble ***** válasza:
Mitől lett hihető számodra?
2012. márc. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Persze! Elmesélem tömören, és minél rövidebben.


Régebben minden jólment a napjaink jólmentek boldogságvolt ésez így is volt egészen Október végefeléig. Onnanstól minden ami csak lehettett rosszul sül el nincs olyan nao amiben nelenne valamirossz és végig megy azon ismerőseim között akiket ismerek(beleértve magamatis)akik beteszik a lábukat az egyik barátom házába.teházt a házzalvanvalamigond de nemtudjuk hogy mi. És ezt teljesen komoylan gondolom .. de nemtudok illetve tudunk mit tenni ellene pénzünk meg nincs médiumrameg iylenekre. :S azért szeretnénk magunki feloldani, vagy valamit csinálni ellene..

2012. márc. 5. 14:37
 7/9 anonim válasza:
Keres egy jó válóperes ügyvédet:-)))
2012. márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 zeronibble ***** válasza:
Sokfelé lehet találni olyan történeteket, amiből világossá válik, hogy itt is a hit mozgat akár hegyet is. Amikor bevonódsz a történetbe, akkor létezővé válhat az okkult komponens is, amikor azt mondod elég, ilyen nincs is, volt egy rossz széria, általában minden átlagos kell legyen, akkor furamód nincs átok többé. A "levétel" "sikere" is a te hitedtől függ. Ebből egyenesen következik, hogy te alkotod a valóságot magadnak, ha akarod, ha nem. Persze nem korlátlanul, de vannak azért érdekes részeredmények néha, főleg hosszabb távon. Erre épül az egész titok-hóbort. Nyilván nem mágus az ember, de a saját nézeteinek kizárólagos ura, rögtön úgy sorol be dolgokat, ahogy szerinte vannak, ami a valóstól egészen távol is lehet. Ez is olyan, mint a konyhakés: jó és kell, meg persze figyelmesen használandó...
2012. márc. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az is lehet nincs rajtad átok csak te hozol előző életeidből negatív karmát azzal hogy, sokat ártottál másoknak,fekete mágiával foglalkoztál.

Nincs ártatlan áldozat!!! Ok-okozat.


Átkot ,rontást kaphattad ebben az életedben is ,de hozhattad az előző életeidből pl.amikor egy átok 7.íziglen hat.


Az átok vagy rontás egy energialény, elementál, amelyet tudatosan, vagy tudattalanul tesznek rád, ill. átkot tudattalanul tehetsz magadra is. Az átok és rontás nyíl, gömb vagy akármilyen ocsmány formaként érzékelhetõ. A lényege, hogy elküldik feléd az átok / rontás lényt, nyílat és te az esetek többségében aggódásaiddal, félelmeiddel hagysz magadon (aurádon) nyitott kapukat. Az átok / rontás bemegy és megteszi a dolgát.


A rajtad található átok / rontás hathat: egészségedre Anyagi jólétedre Sikerességedre Spirituális utadra, lehet még téren, üzleten, lakáson, házon, állatokon , de található termõföldön is.


Magad átkozása

- Ön átok Amikor vesztesként, (Lúzerként gondolkodsz ) pl.: De szerencsétlen vagyok! Nekem soha nem sikerül! Vesztes vagyok!


Ennek ellentettéként,

- áldhatod is magad, ill. életed : Sikeres és gazdag vagyok! Mindent meg tudok oldani! Van rá megoldásom! Gyõztes vagyok!


Javaslom, változtasd meg gondolkodásod, cseréld le önátkaidat ön áldás -sá!!!


Javaslatok:

- kamraoldás(tudok priviben ehhez ajánlani valakit,tényleg nem pénzlehúzós)

- karmikus asztrológia

- mentális,telepatikus ,asztrális megerősítések,védelmek

-aztán vannak ezek a különböző Hex-breaker Curse Removal Spell



Konkrétan olyan személyt,aki rontás,átok levétellel foglalkozik és nem pénzlehúzós és garantálja,hogy attól kezdve jobbra fordul az életed,ad használható védelmi technikát a jövődet illetően-na olyat itt Magyarországon nem tudok!


Akit tudok az Miamiban van olyan 800-1500$ -ért dolgozik.

Három napos és mindegyik napra új fehér ruha kell.

Többször lemosnak rituálisan, több órán át kersztül kántálnak különböző nyelveken transz állapotban. Ha állatvédő vagy nem lesz szimpatikus(ahogy nekem sem) min. egy csirkét feláldoznak,de lehet egy kecskét is stb.

2012. jún. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!