Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a teendo, ha valaki szellem...

Mi a teendo, ha valaki szellem jelenletet erzi a sajat testeben?

Figyelt kérdés

Korulbelul ket hete erzem es nem akar megszunni. Eroteljesebben egy ejszaka ereztem jelenletet, mikor lelkileg elegge ki voltam borulva. Ez azert tortenhetett meg, mert ilyenkor az ember auraja gyengebb?

Neha csipeseket erzek a testemen vagy mintha valami csiklantana a talpom, neha raz a hideg, mint peldaul most. Ugyanakkor egy kulonos zugast hallok, mint mikor az embernek cseng a fule. Nehez ezt leirni...nagyon furcsa.

Altalaban este vagy ejjel szokott jelentkezni es kezd ijesztove valni. Mar odajutottam hogy felek lefekudni, nehezebben alszom el. Ketszer mar remalomban is volt reszem, borzalmas volt. Erzem amint a testemben egy bizonyos energia megy at es mar nagyon kezd zavarni.

Elofordul hogy enyhul vagy eltunik es mikor gondolom hogy megszabadultam, ujra eloall. Szornyu...! :(

Higyjetek el, nem a pszichiatriara kene mennem, de ha nem teszek valamit minel elobb, hamarosan odajuthatok. Ezt valahogy maskepp kell megoldani. Kineziologus lenne az optimalis valasztas? Kerlek szepen tanacsoljatok, ha gondoljatok, hogy tudnatok segiteni, esetleg meseljen olyan, aki hasonlot tapasztalt. Nagyon remelem, hogy lehet ezen valtoztatni...

Koszonom elore a valaszokat.


2009. febr. 28. 00:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen orvos kell. Nem feltétlenül pszichológus: lehet, hogy valami testi bajod van. Vitamin, nyomelem, ilyesmi.

Ma már mesterségesen is előállítható ilyen élmény - de attól még elég meggyőző lehet, amit érzel.

2009. febr. 28. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem orvoshoz kell mennem...szo se rola. Meg ha elmennek biztos vagyok kirohogne, eszem agaban sincs orvoshoz menni, mert tudom jol, hogy az en problemamnak semmi koze a vitaminhianyhoz vagy hasonlohoz. Ma ejjel is nagyon rosszul aludtam, remalmom volt. A szokasos csipo, csiklanto erzesek alltak elo, meg zugott a fulem...egyszeruen erzem valaminek a jelenletet es nem tudom mikor tunik mar el!Elegem van belole! Olvastam hasonlo tortenetekrol. Allitolag egy szellem szivhatja az ember energiajat...semmi szukseg ilyesmire...Nincs eleg bajom, elo kellett alljon ez is!

Hiaba probalom elkuldeni, hiaba megyek templomba, imadkozok, nem akar elmenni. Elofordul(inkabb ejjelenkent), hogy meggyorsul a szivem dobogasa es nehezebben szuszogok.

El tudom kepzelni hogy mindez egyeseknek abszolut rohelyes lehet, de sajnos ez az igazsag...

Ha van hasznos valaszotok, tovabbra varom oket!

2009. febr. 28. 08:52
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyi rám!

Nagyon jól látod, neked nem orvoshoz kell menned, de pszichológushoz mindenképpen! Hidd el, lesz eredménye, de ne máshoz, nem pszichiáter és nem kineziológus meg tudom is én még kik tartják manapság magukat lélekgyógyászoknak, hanem szakemberhez, azaz lehetőleg klinikai pszichológushoz !!

2009. febr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Megértem, amit érzel! Fordulj szakemberhez, például egy reiki mesterhez (nekem segített). De nagyon nézd meg, hogy kihez mész, mert köztük is vannak kóklerek! Lehetőleg olyat válassz, aki nem hirdeti magát újságokban, tévében, mert azok csak a népszerűségre hajtanak, viszont az igazi gyógyítók kerülik a feltűnést, és a hírük szájról-szájra terjed. Az internetes fórumokon is kérheted, hogy ajánljanak neked valakit, aki megbízható.
2009. febr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem pszichologusra van szuksegem! Avval semmit sem ernek el, legalabbis ami ezt illeti.
2009. febr. 28. 17:26
 6/14 A kérdező kommentje:

Utolso valaszolo: Talaltam egy reiki szakertot neten, tole fogok tanacsot kerni. Amugy a tegnap talaltam ra, de egyelore meg nem irtam neki.

Te mit tapasztaltal? Neked hogyan segitett?

Koszonom szepen a tanacsod.

2009. febr. 28. 17:30
 7/14 A kérdező kommentje:
Jo lenne, ha irhatnek egy privat uzenetet neked, de latom nem lehet :(
2009. febr. 28. 17:38
 8/14 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, most már tudsz nekem írni, átállítottam, privátban még beszélgethetünk erről!
2009. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Koszonom! :)
2009. febr. 28. 19:17
 10/14 anonim válasza:
62%

Mélyen együttérzek veled, hiszen nekem is vannak hasonló tapasztalataim, tudom mennyire kellemetlen. Már évek óta keresem a szabadulás módját, de sajnos még nem találtam meg.

Orvos vagy pszihológus szerintem sem tud ebben segítséget nyújtani.

Tanácsom: Ne pánikolj be miatta, ne félj, mert pont ez a célja.

Ami segít: az ima. Mondd el a Mi atyánkat háromszor vagy imádkozz szabadon, kérj segítséget és védelmet.

- végezz auraerősítő gyakorlatokat, pl.fénymeditációt.

2009. márc. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!